Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csinálnál, ha otthon...

Mit csinálnál, ha otthon tvznél és észrevennéd, hogy bejött egy besurranó tolvaj a házadba?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 21:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Leütném, keresnék valamit amivel megkötözhetem és szépen hívnám a rendőröket.
2018. febr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

Nálam már volt ilyen. Igaz, nem a házamba surrant be, hanem az udvaron belüli melléképületet törte fel. Ráfázott, mert a kutya (németjuhász) észrevette, és nem engedte ki. Meg is harapta a kezét.

A dolog margójára még annyit, hogy a rendőrök kórházba szállították a férget, és még nekem kellett oltási könyvvel futkározni, hogy bemutassam mindenhol, nehogy bajom legyen a dologból. A bíróság kimondta, hogy a betöréses lopás kísérleti stádiumban meghíusult, ezért bírói figyelmeztetéssel elengedték a tetűt. A szétcseszett, kifeszített műhelyajtómra nekem kellett volna kárfelmérést csináltatni, és polgári peres úton tudtam volna behajtatni. Hagytam a francba. Ennyit erről, lehet, hogy a kert végében történő elásás nálam is hatékonyabb lett volna.

2018. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
08:06...És ezek után még csodálkoznak, hogy az emberek "maguk intézik" az ilyen ügyeket.
2018. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%

Megtörtént de nem tvztem hanem éjszaka lefeküdni készültem. Hangosan tapsolni kezdtem (nagy családi ház)-hogy meghallják anyuék is, és elkezdtem rohanni felé, de az felkapva egy laptopot (amit előzőleg kihúzott a konektorból) kiszaladt. Utána rohantunk de már nem volt sehol.

Vicces, mindig azt hittem hogy én elbújnék félelmemben. De az a vad düh, amikor hivatlan vendéget látsz a saját otthonodban, minden félelmet felülír... ;)

2018. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
0%
Szólni léne neki hogy egyébként itthon vagy. Aztán kimész megvárod míg kirabol aztán hívod a rendőrséget.
2018. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem a tvzesen volt a lenyeg.Azalatt csak azt ertettem higy otthon vagy es lazitasz,punnyadsz,bekeben el vagy otthon.Alvast,fozest,furdest,kakálást,tanulast,olvasast,pakolast stb is irhattam volna.

ArrA vagyok kivancsi hogy ki mennyire harcias vagy birka e...

2018. febr. 5. 09:06
 17/19 anonim ***** válasza:
44%

Hát lássuk csak mivel tolvaj és betört hozzám senki nem tudja, hogy nálam van :-) nekem sem kell aggódnom a dns, ujjlenyomat miatt, mert ugye otthon vagyok se szemtanúk, se kamera...így hát kezdődhet a buli :-)


Egy idióta önként és dalolva helybe jött egy jó kis kísérlethez :-)


Szóval először egy kalapáccsal pépesre verném a térdkalácsát, hogy összerogyva ne tudjon elmenekülni...aztán levinném a pincémbe...van ott minden földi jó.....húsdaráló, körfűrész, feszítővas, szerintem belecsapnánk a lecsóba......a két kuvaszom mindig éhes a kutyakaja meg hát nagyon drága......

2018. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%
Kimásznék az ablakon és hívnám a rendőrséget
2018. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%
Eltenném láb alól, majd eltüntetném. Ki keresné pont nálam? Lopni jött, gondolom nem kürtöli szét hogy ide meg oda megyek lopni..
2018. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!