Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Álkommandósok törtek be?

Álkommandósok törtek be?

Figyelt kérdés
Most volt a híradóban, hogy kommandós "ruhába" rátörtek egy családra, és megbilincselték őket, és kirabolták őket közbe. Álítólag nem rendes ruhába voltak, hanem pl sportcipőbe, meg más színű övbe, meg fényvisszaverő mellénybe, airsoft fegyverekkel. És bemutatták egy igazi kommandós felszerelését, meg nem törnek csak úgy be, hanem felszólítanak hogy jöjjenek ki. Ezt értem, hogy hogyan tudhatjuk meg hogy rendörök voltak-e vagy sem. De, könyörgöm, ha rámrugja 7 ember az ajtót, akkor qvára érdekel, hogy rendörök, vagy sem, mert 7 ember ellen sokat érek...Gondolom senkise akar szembeszegülni a rendöséggel, és megvan íjedve az ember...stb. Kicsit feleslegesnek tartom, hogy bemutatták, hogy nézki egy igazi kommandós, ruhába, meg mit csinálnak... Akkor most hogy védekezhetek ez ellen?
2010. máj. 25. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
ja igazad van erre én is gondoltam...
2010. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez ellen sehogy. De jegyezd meg a ruhájukat nehogy a rendőrök ellen tégy feljelentést. :)
2010. máj. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!