Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyit dolgozik átlagosan...

Mennyit dolgozik átlagosan egy rendőr?

Figyelt kérdés
1 héten, kb. mennyi szolgálat van és hány órás 1 szolgálat? (Őrmester, hadnagy)
2010. ápr. 26. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

ha jól tudom akkor:

-irodában az alap 8órát naponta

-járőrként, utcán napi 8

-vagy 24-48 (24óra szolgálat , 48 pihenő)

-vagy 48-72 (48óra szolgálat , 72 pihenő)<-azthiszem ez már nincs

úgyemlékszem így van ,de nem biztos , valaki majd úgyis kijavít ha hülyeséget írtam

2010. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Semennyit. Én rendőrt még sosem láttam dolgozni.
2010. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
naja, ezen lehetne vitatkozni! hehhe, vannak akik csak a csajokat szédítik, meg kiállnak az útszélre pénzt szedni, az esti szolgálatban meg a város szélén megbújva alszanak (tisztelet a kivételnek)
2010. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

irodai munka 8 óra, plusz készenléte szolgálat, amit nem fizetnek, a készenlét van ahol egy hét, van ahol 24 óra vagy 72, létszámtól függ.

utcai 12/24, 12/48, vagyis 12 óra nappal, 24 óra pihenés 12 óra éjszaka és 48 óra pihenés!

De 24/48 nincs, van helyett 24/72, 24 óra munka, 72 óra pihenés. És itt vannak bevezénylések, amit szintén nem fizetnek, és pihenőnapokon lehet plusz melót vállani, persze csak a letelt a bizonyos óra pihenés és a plusz meló ugyanúgy rendőri munkára vonatkozik, de ez Pesten gyakori csak.

2010. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kb. én is ígytudtam.


A 2 roppant inteligensnek meg annyit hogy k*rvára nem az volt a kérdés hogy láttál e rendőrt dolgozni? Tény hogy vannak közöttük semmirekellők, de nem mindenki korrupt azt nem kell elfelejteni... Az is tény és való hogy a rendőrség egy diliház, mert ha van 3 főnök akkor az egyik azt mondja hogy "Ez így lenne jó" a másik azt mondja hogy "Ez így nem jó" a harmadik meg annyit mond hogy "Ez így sehogy sem jó..." Elsősorban szerintem nem a rendőrt kell fikázni, hanem azokat akik a rendőröknek dirigálnak...

2010. ápr. 27. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Számold ki a havi munkanapok számát, szorozd meg 8-al.


Ennyi óra/hónap.


Aztán ezt különféleképp osztják. váltásos, vezényléses, KMB, stb.

2010. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!