Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jogos-e, hogy a rendőr csak...

Jogos-e, hogy a rendőr csak ugy utánam jön az utcán és kér, hogy fáradjak be vele a rendőrőrsre?

Figyelt kérdés
Boltból kijöttem és haladok a kocsi fele gyalog,a rendőrség épülete előtt eljöttem és onnan kijött a rendőr és utánam szaladt.Kért,hogy fáradjak be vele.Mint később kiderült 1 elmososdott képet tett elém amin szerinte Én eltulajdonitok 1 kerékpárt.Közöm nincs ehhez.Adataimat felirta stb...!Kérdezem,hogy ez igy jogos-e illetve hogy tisztázhatom magam.
2010. ápr. 25. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jogosnak jogos bármikor bevihetnek.Tisztázni meg nem kell magad,hanem neki kell rádbizonyítania.

A lényeg,hogy semmit ne írj alá soha az őrsön.Ha meg faggatózik akkor-Nem tudom,nem emlékszem.-Semmi konkrétum.

Rendőrrel vitázni meg értelmetlen,mert ha akar vmit úgyis megcsinálja.Ha együttműködsz gyorsabban vége.

2010. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Joga az van bevinni.

De nem tudja bizonyitani,hogy az te vagy,SŐT!

Például akit lefotoznak,hogy nincs bekötve akkot mondhatja,hogy photoshoppal is megcsinálhatták és akkor aki kinyitja a száját,és ugymond harcol akkor ennyi.

Bár ez nem mindig igaz és nem túlságosan éri meg, ezen vitatkozni.


És mit mondott,mi lesz a folytatás?

2010. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet erre hivatkozni hogy photoshop?
2010. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Válaszokat köszönöm mindenkinek.Csak annyi,hogy egy elmosodott képen lévő személyre hasonlitok(haj,testalkat).azota annyi történt,hogy érdeklődésemre elmondták,hogy az összes járőrnek kivan adva,hogy a hasonló hölgyeket vigyék be és az adatokat vegyék fel.Egyenlőre ennyi de remélem ennyi is marad.Amugy semmi közöm ott sem voltam......!
2010. ápr. 26. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ki van adva neki, hogy ez a feladat, akkor ő se tud mit csinálni, meg Te se. Szerintem a legegyszerűbb ilyenkor együttműködni, főleg, ha normálisan teszi a dolgát. Előbb is végzünk, meg én sem idegesítem magam. Amúgy meg igaz, nekik kell bizonyítani. Te elmondod, amire kíváncsiak, azt kész.
2010. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nem is lenne baj. Csak jobb kerületekben szokás volt, beszélgetés előtt egy kis verés. Ld 2006 Bp x. ker. Ez még messze nem Amerika.
2010. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meglett a tolvaj!Tegnap a boltban lopáson érték a hölgyet rendőrt hivtak stb...!Mint később kiderült Ő lopta el a kerékpárt.Itt lakik egy tanyán Budapestről tavaly költözött ide.Megtalálták nála a kerékpárt a tanyáján és nem csak azt.Még egyszer köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 29. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!