Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem a munkájukat végzik...

Miért nem a munkájukat végzik a rendőrök?

Figyelt kérdés

Tegnap este mentem a rendőrkapitányság előtt,már sötét volt és a földszínti ablakok közül több irodában is égett a villany,mivel már sötét volt,(este fél 8)kicsit megálltam az ablak előtt és picit beleskelődtem,hogy ültek az asztalnál és röhögve az egyik a mobilját tartotta a másik elé,gondolom hülyeségeket mutogatott és röhögcséltek.

Másik irodában pedig egy rendőrcsaj a számítógép előtt ült és kicsit közelebb mentem az ablakhoz,belestem,úgyis háttal ült az ablaknak és úgy esett a monitor,hogy tisztán láttam,hogy mit néz a gépen. Hát mit??? Facebookozott,mert láttam,hogy a monitoron a kék felületben fehér mezők stb.szóval meg lehetett ismerni messzebbről is,hogy a facebookot nézi.


Jó megértem,hogy csúnya dolog,leskelődni,meg illetlen,esetleg,ha észrevették volna,hogy leskelődök,lehet kiszóltak volna,hogy mit leskelődök meg minden, csak az ismerősömhöz mentem és most úgy adta az utam,hogy a rendőrség előtt mentem el és a járda is ott van a rendőrség előtt,felkeltette picit az érdeklődésem,hogy egy pillanatra megállok,belesek,hogy "ezek" mit csinálnak,mert mintha nem a munkájukat végeznék szerintem,gondoltam,a világos irodából úgysem látnak ki a sötétbe,hogy valaki benéz.


És az az érdekes,hogy egy óra múlva kb. fél 9 körűl jöttem visszafelé szintén a rendőrség előtt és ugyanazt csinálták,motyogtak,hülyéskedtek,szóval nem egy 20 perces kajaidő lehetett,hanem ezek ezzel töltötték a munkaidőt szerintem.


Én nem vagyok rendőrgyűlölő mint sokan,semmi bajom velük csak mégis kezdem azt hinni,hogy a rendőrség nem az állampolgárokért van,hanem nem is tudom. Mintha nem is lenne rendőrség.


Már az egész ott kezdődött,hogy 3 éve ,amikor a kerékpárom a vasútállomásról ellopták,kihívtam a rendőrséget és meggyőződtek arról,hogy nincs kamera,senki nem látott semmit,majd ezt követően egy az egybe azt mondta nekem a rendőr,hogy "Nem lesz meg az elkövető úgysem".

Már akkor éreztem,hogy nem lehet a rendőrökre számítani.


Mi van ezzel a rendőrséggel?

Én a munkahelyemen a munkám végzem,nem lófrálással ütöm el az időt,a szünetben pedig örülök,ha gyorsan be t8udom kapni a kajámat és vissza dolgozni.

Szóval nem értem az egészet.


Mi van ebben az országban,hogy így ütik el a rendőrök az idejüket?



2016. szept. 9. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A rendőr is ember, pont ugyanúgy lóg a munkából meg fészbúkozik, mint mindenki más. A különbség csak annyi, hogy a nyelve jobban beleillik a politikusok hátsójába.
2016. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy munkaidőben voltak-e, illetve ha igen, akkor pont azoknak a rendőröknek éppen mi volt az aznapi feladatuk? Mi van, ha ők készenlétben voltak ha például helyszínelni kell, és a környéken éppen nem kellett?

Amúgy a gyakroikerdesek.hu is kék valami fehér mezőkkel... Lehet hogy most is épp utánad nyomoznak :)

2016. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.nál a pont.

Kérdező, ne kotynyeleskedjél bele más dolgába, ha halvány hila gőződ nincsen az adott HIVATÁSRÓL.

2016. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki ez az ember? Még ablakokon leskelődik mások után :DDDD

Világi vamzer vagy ember :D

2016. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!