Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha többen azt mondják, hogy...

Ha többen azt mondják, hogy én támadtam, akkor a rendőrség nekik hisz majd?

Figyelt kérdés
Pl, vannak többen, és ismernek engem, vagy tök mindegy, és megtámadnak, és önvédelemből eltöröm kezét, vagy eltörik az orra...stb. És a rendörségnek azt mondják, hogy látták, hogy én támadtam akkor milesz? Neik hisznek majd, mert ök mondjuk 3 an voltak, én meg egyedül? Vagy, megkérdezik tőlük, hogy honnan ismerik egymást? Mert ugye, rokon, barát, hazudhat egymásnak nem? Tehát elvileg annak hisznek, akik többen vannak nem? Most 1 ember ezt m ond, de 4-5 mást, akkor logikus, hogy nekik hisznek majd nem? Rámfoghatják, hogy én támadtam meg egyedül 3-4 embert? És ezt elfogja hinni a rendőrség?
2010. ápr. 3. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ha a hekusoknak minimális esze van, nem egyszerre kérdezik ki őket, hanem külön-külön, és lehet, hogy öten hatféle mesét adnak elő, ha még priuszuk is van mellé, még kellemetlenebb. Meg az életszerűség is sokat számít. Hacsak nem voltál felfegyverkezve, vagy nincs speciális képesítésed, miszerint ninjutsu nagymester vagy, akkor nem esélyes, hogy egymagad megtámadsz három embert.
2010. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, csak azért kérdezem, mert tanulok önvédelmet, és ha a rendörség megkérdezi, hogy, hogy nem vertek meg, akkor mit mondjak? Nem mondja majd azt a rendörség, hogy előnyben voltam, mert jártam ilyen edzésekre?
2010. ápr. 3. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál előnyben, mert hiába tanulsz önvédelmet, az nem jelenti azt, hogy három ember ellen túlerőben vagy.
2010. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát ne nyírd ki őket lehetőleg.

hárítsd el a támadásukat a szükséges mértékben és mielőbb fuss el. több embert úgysem fogsz tudni megverni, az csak a filmekben működik.

2010. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 doboszoli ***** válasza:

Sajnos jó eséllyel nekik hisznek a gyakorlatban.

Ez amúgy a dakotáknál bevett módszer, belédkötnek, majd az "éppen arra járó" 4-5 tanúsítja eskü alatt, hogy te kezdeményezted, mert rásszistá vagy.

Sajnos nem az életszerűség számít, hanem a tanúvallomások.

2010. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen hazugság hamar kiderül a rendőrség előtt.

És a rendőrség felhívja a figyelmüket, hogy hamis vádért nagyon csúnyán megüthetik a bokájukat. Ha ők ezt bevállalják, akkor meg is érdemlik. A rendőrök sem hülyék.

2010. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Ha tanulsz önvédelmet, akkor gondolom azzal is tisztába vagy, ha csak egy pofont kapsz mindegyiktől, de te eltöröd az orrát az összesnek, akkor tökmindegy, hogy hányan voltak. Szükséges, és arányos testi erő alkalmazása megengedett.
2010. jún. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen tudom.
2010. jún. 22. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!