Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most akkor ez csak ilyen...

Most akkor ez csak ilyen lazán megy?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt a társaságban egy rendőrnyomozó aztán sztorizott h így megy úgy, aztán említette többször is h megszüntette a nyomozást.

Na most kérdem én, h akkor szól a haverjának, az betör,ellop mindent, aztán jön ez nyomozó úgy csinál mint aki csinál is valamit aztán megszünteti a nyomozást és cső?

Felezik a szajrét?


2010. márc. 21. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

De kis naiv vagy. Hát persze hogy így megy. Nekem az összes egyenruhás haverom mióta egyenruhás tele van lével, mindig esik le valahonnan valami.


Ez itt mi kis hazánk. Nem a parlamentben kell a hibát keresni, hanem mindenkinek magában.

2010. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó a zsebrebírságot eddig is tudtam, h megy nekik ezerrel,de ezzel annyira nem ártanak, úgymondd mindenki jól jár,ő kap pénzt, az elkövető meg nem kap pontot.

De azért ennyire h betörni,mármint jó nem azt mondom most, félreértés ne essék h ők ezt csinálják, vagy bármely más rendőrnyomozó, de azért elég laza h ezt így meg lehet játszani:S

2010. márc. 21. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:

az, hogy lezárja a nyomozást, nem azt jelenit, hogy összejátszott a rablóval. Nagyon sok nyomozást zárnak le, ami nem vezet eredményre, de ennek is megvannak a szabályai, a nyomozáslezárásnem úgy megy, hogy gondolok egyet és lezárom.

Amúgy ha ilyet csinált a rendőr haverod jó hülye ha kikotyogja, de én még ilyet nem láttam hallottam, pedig már jó pár éve rendőr vagyok.


üdv: egy rendőr

2010. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

írtam h ő nem csinálja meg nem is tudok ilyenről, csak szimplán sztorizott h múltkor ilyen meg olyan ügye volt, aztán nem tudott vele mit kezdeni és megszüntette.

Na és akkor kapcsoltam h akkor ezt most simán meg lehet csinálni h összefognak és..

2010. márc. 22. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok filmet nézel!
2010. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyomozást nem zárnak le, csak felfüggesztenek!


Beszélj ismét a nagy sztorizó haveroddal!

2010. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért "csak úgy" lezárni elég nehéz.

Az itteni rendőr kolléga kihagyta azt a bizonyos ügyészi törvényességi felügyeletet (szakmában csak ügyészi b@szogatás)

szóval így elég nehéz....

de miért ne szüntethetnék meg?

1998. évi XIX. tv a büntetőeljárásról, ott vannak a megszüntetés esetei benne....


üdv

egy másik rendőr

2010. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

imádom az ilyen van egy rendőr ismerősöm és ezt mondta, meg azt mondta storikat.

Ott szopjátok a faszát, itt meg kibeszélitek, hogy összejátszik a betörőkkel. Szép barátai vagytok. Gratulálok.

Egyébként nem a szíeszájt kell nézni, mert az baromság.

dns minta: sokszázezerbe kerül és egy hónapba.

ujjlenyomat: leveszik, de minek.

tanúk: az első idézés után rohamosan elkezdenek felejteni, hogy ne kelljen jönniük többet.

Kamerarendszerek: elavult szarok, zoom nélkül, homályos sötét, és nem rögzít a legtöbb, ja és nem figyeli senki.

aztán ezekből a remek feltételekből kell egy nyomozónak a bcs. után 1 héttel valamit felmutatni.

szarból várat alapon....

2010. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezért szajkózom már mióta, hogy poligráffal időként szűrni kell a rendőri állományt.

"Z"

2010. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!