Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valóban ennyire kemény,...

Árokpart kérdése:

Valóban ennyire kemény, szigorú a tanúvédelmi program?

Figyelt kérdés
Hála Istennek nem vagyok a dologban érintett csak egy TV sorozat kapcsán jutott az eszembe. Mitől függ tulajdonképpen, hogy az illetőnek mennyi ideig kell távol lenni a szeretteitől, illetve általában itthon Magyarországon vagy külföldön helyezik el őket gyakrabban? Hogyan működik ez tulajdonképpen?Előfordul, hogy szeretteit már soha többet nem láthatja? Ez egy névtelen fórum aki volt hasonló cipőben az életében írjon erről pár mondatot. Illetve aki itt esetleg a fórumon rendőrként szolgál írhatna szintén pár mondatot olyan információt ezzel kapcsolatban ami nem titkos.
2015. jún. 9. 10:56
 1/1 anonim válasza:
100%

Se rendőr se érintett nem vagyok!De pár dolgot tudok!

-Nem Magyarországon helyezik el őket mert kis ország de szerintem nem is európába mert nincsenek határok ezért könnyű egyik országból másikba menni valószínűleg Dél-amerika és más ritkán látogatott helyek!

-Általában a családot is szokták vinni mert ők is veszélybe vannak!

-Ezek amúgy inkább az Europol és az Interpol hatáskörébe tartoznak de már a CIA és az Fbi is jelen van európába!

-Magyar rendőrség nem tudna egy ilyet még szervezni mert kevés az ember és a költségvetés is!

2015. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!