Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni vagy kihez...

Mit lehet tenni vagy kihez lehet fordulni eben az ügyben? A többi lent.

Figyelt kérdés

szóval kb egy hónapja este sétáltam haza a járdán és leigazoltak a rendőrök.

szóval odaadtam a személyimet utána utasított hogy pakoljak ki a zsebeimből... a kabátom belső zsebében volt 6 db elfelejtett szilveszteri petárda ezeket elvették és isten hírével továbbengedtek kb 1 hónapra rá jött egy 26.00 0 forintos csekk ... NA EZZEL MIT CSINÁLJAK? PEDIG NEM IS HASZNÁLTAM A PETÁRDÁT CSAK A ZSEBEMEN VOLT SŐT MÉG ÉN SEM TUDTAM RÓLA HOGY OTT VAN.


2010. febr. 9. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Fizesd ki nyugodtan, mert gondolom olyan termékről van szó amit szilveszterkor is tilos használni
2010. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú peched volt! Ki kell fizetned, kérj részletfizetést, attól ahonnan kijött a bírság. Pont az esküvőnk napján, mindjárt kaptunk egy mikulás cédulát a kocsinkra.Jött a nászajándék egy csekk büntetés, mi is halogattuk, de amikor már bírósággal fenyegettek inkább befizettük.
2010. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

a Magyar törvények szerint, a PETÁRDA birtoklása is büntetendő cslekmény. (a szilveszteri tűzijátékok II. pirotechnikai osztály) birtoklása megengedett, dec. 31-től az új év, jan. 06.-ig, de a felhasználásuk már tilos)

*jó szöveg! "MÉG ÉN SEM TUDTAM RÓLA HOGY OTT VAN." erre hivatkozva a kábítószer kereskedők terjesztők is, mentességet kapnának, ki a jó isten tette oda? hmm...

2010. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2010. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

11:02 perckor válaszoló felhasználónak!


képzeld el hogy nem tudtam róla hogy ott van

mivel szilveszterkor maradt a kabátom BELSŐ zsebében és elfelejtettem. Annyira véded a törvényeket, de mit mondanál ha megállítana két rendőr és azzal kötne beléd amivel csak tudna végezetül megbüntetnének vagy 30.000 re mert volt a zsebedben 6 db petárda amit még használni se használtál..

2010. febr. 11. 10:37
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Remélem kiraknak erről az oldalról!


Amúgy örülj neki, hogy csak ennyit kaptál, a petárdát szilveszterkor SEM szabad használni.

2010. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
vszínű, hogy ezzel a hozzáállásoddall, nem ez lesz az első összeütközésed a törvénnyel, és előbb-utóbb bekerülsz oda, ahová valő vagy! Ahol, ha akarod, ha nem, 1-2 roma vezír "köcsöge" leszel! (Már előre tágíthatod a végbeled, hogy nagyon ne vegye zokon, bár lehet, hogy neked már az sem lenne újdonság!)
2010. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

képzeld el hogy nem hőbörköttem velük sőt nagyon is tisztelettudóan viselkedtem velük nem úgy mint ők velem!

Amikor megállítottak, a járdán sétáltam ők pedig az úton álltak és nem engedték hogy megkerüljem az árkot hanem muszáj voltam a saras lucskos 1 méter mély gödrön átvánszorogni hozzájuk... a papírjaim nálam voltak úí hogy ezzel nem volt semmi gond csak hogy az egyik kedves úriember felkért hogy pakoljak ki és én nem is ellenkeztem . A zsebeimben nem is volt semmi csak pár darab zsebkendő de utána még én is meglepődtem amikor előkerültek a petárdák.

2010. febr. 13. 12:02
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

sztem, tárd a problémád az "Ombudsmanotok" elé, ecsetelve a történteket, vaze kicsesznek a rend őrei, csoró cigó gyerekkel, egy kis petárda birtoklás miatt!

Itt bejelentheted a sérelmedet, egy sima regisztráció után.

[link]


[link]

2010. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te tényleg ilyen sík vagy??? Nem érted, hogy nem lehet nálad szilveszterkor sem és egyáltalán sem petárda???


Szabálysértést követtél el. Lefoglalták és feljelentettek, ami a kötelességük. Ha nem tették volna, ők követnek el törvénysértést.

2010. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!