Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakinek kiszúrkálom a...

Ha valakinek kiszúrkálom a kerekét feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Legyen autó,motor vagy bármi, illetve,ha tudják bizonyítani,hogy én voltam!

2014. szept. 28. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Röviden?

Igen.

2014. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Persze, mit gondoltal.


De ha a tulaj mondjuk szereti maga intezni a dolgait, akkor inkabb jol pofanvag. En is azt tennem.

2014. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
56%
Ez bizony kimeríti a rongálás fogalmát. Akár börtön is járhat érte.
2014. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Ha elkapnak és/vagy rád tudják bizonyítani, akkor igen és a kárt is kifizettetik veled. Amúgy ne hogy azt hidd, hogy egy autógumit olyan könnyű ám kiszúrni. Nem úgy működik, hogy oda állítasz a 8 centis konyha késsel, durr bele, aztán már kész is. Ennél azért keményebb egy autógumi szerkezete.


Ha csak kicsit akarsz genyó lenni, akkor elég, ha leengeded neki mind a 4 kerekét a szelepénél. Bár ez kicsit hangos és hosszadalmas, de elég szép procedúra lesz a kocsi tulajának is mire felfújja a tappancsokat. :)


Ha nagyon patkánykodni akarsz, akkor inkább törött sörös vagy kólás üveget (főleg az alját) tegyél a kerekei alá, majd ha elindul kivágja ő aztán lehet kárörvendeni. A sofőr feltételezhető érkezési és indulási irányát azért jobb ha előre kiszámolod, különben észreveszi az 'ajándékot' és akkor ugrik a meglepetés. :D


A legcsendesebb és leggyorsabb kitolási megoldás amúgy a fékfolyadék. Egy pár deci a kasztnira, és viheti a festőműhelybe. :D

2014. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Ez bizony kimeríti a rongálás fogalmát. Akár börtön is járhat érte."


Börtön ugyan nem jár érte automatice, de egy rongálással, - főleg, ha a forgalomban derül ki - akár halálos balesetet is lehet okozni.

Kíváncsi vagyok hogyan számol el a lelkiismeretével a kedves kérdező, ha vétlenek halnak meg miatta...

2014. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

" Lehet, hogy bizonyos esetben az a patkány, akinek kiszúrják a kerekét."


Lehet. De kereket kiszurni csak patkanyok szoktak.

2014. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

8: Akkor patkányok szurkálják a patkányok kerekeit. :D


Emlékszik valaki arra a pár hetes/hónapos hírre, amikor Nagykanizsán egy melós összetörte targoncával a főnöke kocsiját, mert nem akart neki fizetni?


[link]


Valahogy az ilyent nem tudom sajnálni.

2014. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

ha sérelmed van, és az illető nem müköd9k veled együtt akkor hiába szúrod ki a kerekét tudni fogja, hogy te voltál.


ha úgy szúrod ki, hogy nem szólsz neki a sérelmedről, akkor nem tudja miért kapta a kerékkiszúrást


egy esetben jó, ha kiszúrod a kerekét, ha pont az a sérelmed, hogy ott parkol a kocsijával



Nekem pl. a házam előtt parkolt egy kamion, és szóltam neki és úgy összevesztem vele, hogy a nagy-késsel hadakoztam és fenyegettem és ő légpuskával fenyegetett. Aztán nem ment el a kamionnal mégsem. Az eset után én vigyáztam a kamionra a legjobban, hogy éjszakánként nehogy valaki ellopjon belőle valamit vagy megpiszkálja, mert akkor én lettem volna az elkövetői gyanúsított.


De hál istennek, már elment Angliába dolgozni a sofőr.

2014. szept. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Te vagy a legnagyobb patkány egy férges,még ha törlik is a hozzá szólásomat. Igen,sérelmem van az illető felé..gyanakodhat arra,hogy eseteleg én voltam,de nem lesz rá bizonyítéka akkor mondhatja.. Többet veszít,ha esetlg feljelntne,mert nem én vezetek jogosítvány nélkül,nem is bánnám ha az illetőnek lenne baja.. Vagy így vagy úgy megtalálom mindenre a módszert! Igazábol egy kb 300000-es autóban nem lehet olyan nagy kárt tenni.. De egyébként motorrólvan szó.
2014. szept. 29. 17:41
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem kell arról tudnia,hogy miért kapta és kitől. A probléma akkor isprobléma és szét veti az ideg akkor így is úgy is..
2014. szept. 29. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!