Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vissza tudom vonni így a...

Vissza tudom vonni így a feljelentést?

Figyelt kérdés

Feljelentetést tettem,hogy ismeretlen okból 10.000 Ft-ot leszedett a bankkártyámról az Origin,viszont korábban vásároltam náluk,pl. battlefield 3 premiumot,viszont most ez úgy történt,hogy munkahelyen voltam,és jött egy üzenet a bankból,hogy letiltották a kártyámat,hívjam fel őket.Fel is hívtam őket otthonról,ekkor kérdezték én indítottam-e azt mondtam nem.Férfi mondta,hogy nem én vagyok az első akivel ez megtörtént,viszont elindult volna egy második tranzakció,amely a havi limitet meghaladta,ezért tiltotta le a bank a kártyám.Elküldték a reklamációs adatlapot,és rendőrségi feljelentést,hogy töltsem ki vigyem be a rendőrségre.Ok,meg volt.Ma behívtak a rendőrségre,hogy mondjam el ott is mi történt,meg volt,és végén mondta a pali,hogy majd le kell foglalniuk a gépem,hátha trójai vírusos,és az küldte-e el az adatokat,és így folytatható csak..

Beleegyeztem,viszont teljesen elfeledkeztem,hogy nem vihetik el pénteken,mivel ez az egy van a háztartásunkban,és nekem is és a feleségemnek,sőt gyerekeimnek is folyton kell,munka,+ suli.

Holnap felhívhatom őket,és mondhatom nekik,hogy ezt nem vihetik el?Mért nem a banknál kérdezősködnek?


2014. ápr. 9. 22:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul min. 2 hétig,max 2 hónapig nem lenne gépem,ez számomra megengedhetetlen.
2014. ápr. 9. 22:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a trójai vírusos megszólalás szerintem hülyeség.... 2000 ben el is hinném hogy így működött, de manapság már sokkal másabb az informatika világa
2014. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az egész sztori nekem nagyon sántít...
2014. ápr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1./ Feljelentést visszavonni nem lehet.

2./ Ha a rendőr azt mondja, hogy le kell foglalnia, akkor le fogja foglalni. Nyilván nem véletlenül. Az meg, hogy nem csak te használod, hát Í.J. (azaz így jártál)

2014. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!