Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha véletlenül rossz helyre...

Ha véletlenül rossz helyre rendeltem pizzát, abból lehet rendőrségi ügye?

Figyelt kérdés
Rossz telefonszám volt a névjegyek közt, és másik városból rendeltem pizzát. Egy olyan címet adtam meg a pizzéria városában, ami lényegében nincs, csak egyetlen hasonló van. Oda ki is vitték, és amikor mentem ki érte, akkor szembesültem vele, hogy valami nem stimmel. Visszahívtam a futárt, aki miután kiderült, hogy nem tudom átvenni a pizzát, rögtön azzal fenyegetőzött, hogy a rendőrségre megy. Azóta már egyszer teljesen más számról is felhívott, hogy épp bemérnek, úgyhogy nyugodjak meg, el fognak kapni. Tényleg lehetnek ilyen súlyos következmények?

2014. márc. 20. 23:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ügy*
2014. márc. 20. 23:53
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Semmit nem tud tenni, csak úgy veszi hogy átverted.

Bemérés meg rendőrségi ügy az csak vicc! :D

Elkönyvelik majd veszteségnek.

2014. márc. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, így talán tudok majd aludni, bár azért vagy egy kis lelkiismeret furdalásom.
2014. márc. 21. 00:06
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Ezek a kérdések nem egy embertől származnak? Tegnap vagy tegnap előtt volt egy nem is vagyok oda bejelentve futáros aggódás, de több ilyent láttam a héten. Nekem sántít is ez a történet.
2014. márc. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen nem lesz, ha elmegy a rendőrségre kinevetik. Ebben az esetben, meg ha jól értem rossz címet adtál meg. Vagyis nem akartad átverni, csak figyelmetlen voltál.
2014. márc. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ha normálisan szól elnézést kértem volna és megkértem volna, hogy esetleg hozza át és kártalanítom a + út miatt, ha viszont alapból iylen bunkón kezdi akkor körberöhögtem volna, és megmondtam volna, hogy ha ilyen bunkó akkor még szerencse, hogy rossz helyre emnt.
2014. márc. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Konkrétan, aki felvette a telefont a pizzériában volt picit inkompetens és nem figyelt arra amit mondok. Így én sem vettem észre, hogy nem jó számot hívtam, addig amíg ki nem mentem a pizzáért és nem volt ott senki.


ui.: Aki szerint "ezek a kérdések egy embertől származnak" az ebben az esetben téved. Csak ezt az egyet kérdeztem én, a többi maximum a véletlen műve, ha van hasonló.

2014. márc. 21. 21:56
 8/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak, meg annyit, hogy ilyen bunkó beszólás után, amit levágott, nem kértem már meg, hogy kb. 150 km-t autózzon/motorozzon le 2 pizzával, mert mégiscsak megenném.
2014. márc. 21. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondom ha alapból normálisan szólt volna. :)
2014. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Oszt mégis mit fog mondani a rendőrségnek? Csókolom, hol vétettél te bármilyen törvény/szabály ellen is?! Komám... Hívd fel, oszt mond meg neki, hogy ha nem ül le a seggére, és fogja be a pofáját, még párszor megszopatod a haverok mobiljáról.
2015. jan. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!