Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendészeti szakközépiskola...

Rendészeti szakközépiskola ingyenes?

Figyelt kérdés
Ország bármely rendészeti szakközépiskolája ingyenes? Akkor is ha már ingyenes megszereztem előtte egy másfajta OKJ-s szakmát?

2014. febr. 10. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Úgytudom még valamennyi illetményt is kapsz.
2014. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem második szakma mindig fizetős.
2014. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Második szakma valóban fizetős, de nem tudom, hogy a rendészeti nem e kivétel ez alól. Nem találok erről sehol hivatalos tájékoztatást.
2014. febr. 10. 23:46
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Miért lenne kivétel, az is ugyan olyan OKJ végzettség mint a cukrász vagy a fodrász.
2014. febr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert a cukrásszal gondolom, nem iratnak alá 2 év kötelező munka vállalást az ország bármely részén, iskola elvégzése után.
2014. febr. 10. 23:59
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy nem van olyan.
2014. febr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

72%-kal ne foglalkozz, idióta!

Nem fizetős, de ha hamarabb szerelsz le mint amit aláírtál akkor időarányosan kell visszafizetni!

2014. febr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy minimálist pénzt kapsz is!!!!

Amiért fizetni kell az az étkezés és kolesz (de pár hónap suli és pár hónap gyakorlat van,tehát a 2 évből össz kb 1 évet vagy a suliba és kb 1 évet gyakorlaton)

2014. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

Ingyenes csak sz.r, mármint sok hülye jár oda akiket később nem is alkalmaznak xD Lásd: Szfvári rendészeti középiskola (Árpád Szakképző) kiugrott a 4.ről egy gyerek mert szekálták (mg a mai Bl.kkben is róla szól a cikk).


Engem is felvettek volna rendészetire a 3as átlaggal csak le kell futni X kilométert. Szerintem vesd el ezt az ötletet.

2014. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok és tudom, hogy a rendészet ingyenes még, ha szereztünk is OKJ-s képzést is. Viszont, ha mész tovább vele főiskolára, akkor ott már fizetned kell érte. Én kövi tanévtől gondoltam, hogy el megyek rendészetre, majd tovább tanulok vele és nem hiszem, hogy szekálnának érte, mert mikor kezdtem középiskolát, a rossz tervezés miatt egy osztályba lettünk a rendészekkel és normális emberek voltak ott, aztán küldtek minket el, hogy nem is jó helyen járunk. Viszont még pár dolgot meg akarok érdeklődni, majd írok, ha van valami újdonság, amit érdemes tudni.
2014. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!