Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen büntetés jár, ha a...

Milyen büntetés jár, ha a pénztáros nem húzza le a terméket, és a biztonsági őr elkap?

Figyelt kérdés
Egyáltalán az kinek a felelőssége?
2009. nov. 28. 12:18
 1/8 anonim válasza:
100%
Ezért nem jár büntetés, néha van ilyen félreértés. Nekem is volt már olyan hogy vásároltam és becsipogott a kijáratnál. Szörnyen kellemetlen volt, mivel nem loptam senkit de mégis azt hitték, de mint kiderül a pénztáros hibája volt és elnézést kértek.
2009. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szolnod kellet volna,igy lopas.persze csak ha eszrevetted.
2009. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is becsipogott egyszer vmi. a bizt őr a szatyorból vette ki de céltudatosan, hogy sejti mi csipoghat. Az óvszer:) bnőmmel kicsit vörösek voltunk ,de jót nevettünk utána:)


a számla viszont valahogy ott maradt, később számolgatva átkozódtunk, mert lehet, hogy kétszer húzták le, nem tudom, de ez a mai napig idegesít, annyira el akartunk jönni, hogy ott maradt a számla.

2009. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

"biztonsági őr elkap"


Nem értem,miért kapna el?

Mer 4 túrórudi helyett a kisasszony csak 3at szkennelt be?

Kinek fog ez feltünni?

2009. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez lopás is méghozzá annak az esete amikor a belső alkalmazott összejátszik egy külsővel.
2009. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem lopás...

"aki idegen dolgot mástól azért vesz el h azt jogtalanul eltulajdonítsa"

max csalás, de az is csak akkor ha te láttad és direkt nem szóltál.


Egyébként meg nem hiszem hogy egy másfél milliós tv-t felejtettek el lehúzni... Ezért nem jár semmi.

2009. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése: ha pl feltetted a szalagra, akkor a pénztárosnak róható fel, ha nem, akkor meggyanúsíthatnak azzal - főleg, ha ki van írva, hogy mindent tegyél fel a szalagra - hogy szándékosan próbáltad kivinni. Ettől azt még bizonyítani is kéne, nálam ezt nehéz lenne, mert láthatná a felvételen, hogy jól látható mindvégig a cucc és van ideje a pénztárosnak megnézni (hangfelvétel ugye nincs, mert akkor rajta lenne mikor szólok is).
2009. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kasszásé a felelőség hisz ő nem húzta le, persze ha a szatyorban volt, és nem a zsebébe, ha már a zsebébe, az már gyanús :)

De ilyenkor max annyit csinálunk, hogy odavisszük a terméket, és ha nem húzta le, akkor valószínűleg kisem lett fizetve, mivel a kassza úgy számolja az árút, ha lehúzzák, másképp ha nincs beütve, nem fog feleslegesen 40-50ftot beleszámolni.. akkor az illető vagy kifizeti, vagy visszakerül a polcra..


Egy biztonsági őr..

2010. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!