Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet-e még bajom ebből?...

Lehet-e még bajom ebből? (bővebben lent).

Figyelt kérdés
Elmentem este egy hülye gyerekkel bulizni az meg haza felé szétrugta a vámosok "cégtábláját" ami egy fa valamira volt akasztva... Próbáltam leállítani de nem jött öszze de ezután tovább mentünk és két utcával arrébb megállítottak a redőrök és felvették az adataim, meg kérdezgettek, majd egy további szép estét elköszönéssel mehettünk.
2009. okt. 30. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hátha bejelentik a rongálást, és a rendőrök bevitték a rendszerbe az adatokat, akkor elő vehetnek titeket is. De nem száz.
2009. okt. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
74%
Engem anno petárdával kaptak el a határon, amíg "volt" szlovák-magyar határ. 4 órát ültem kellemes górék társaságában, majd szabálysértési eljárás. Mivel sose volt semmi gixerem, ingyen megúsztam. Rosszabbul te se járhatsz, ez se nagyobb bűn mint a petárda.
2009. okt. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Ráadásul 2 utcával történt, tehát semmi bizonyíték nincs rá, hogy valóban Te voltál...
2009. okt. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
54%
Örülj neki hogy nem sünöztek be. SÜN!
2009. okt. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Egyébként nem tudnak elővenni nincs bizonyítékuk max. akkor vehetnek elő ha esetleg kikérdeznek hogy nem e láttál valakit rongálni.
2009. okt. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha van a közelben térfigyelő kamera simán visszakereshetnek az történetre. Talán abból az is kiderül, hogy Te csak jelen voltál, nem Te csináltad.
2009. okt. 31. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet bajod. Ha nem te vagy az elkövető, csak tanúként fognak kihallgatni.
2009. okt. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

ha ott nem kaptak el nem is fognak...lustabbak a rendorok,hogy nyomozzanak egy ilyen pitianer ugybe.

meg a biztosito kifizeti,lesz egy uj tablajuk...mindenki jol jart :D

2009. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem csináltam semmit, mert pont nem hiányzik egy ilyen dolog. Nem tudom, hogy van-e bizonyíték de szerintem 100%, hogy volt kamera mivel a vám és pénzügyörség épülete előtt voltunk vagy 2-3 méterre. Nem csípem a rendőröket, de az egyik nagyon is jó arc volt.
2009. okt. 31. 14:07
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg nem is félnék ennyire ha pl egy bolt vagy kocsma tábláját rugdosta vola szét... De hát neki a vámosok tábláját kellet szét szecskáznia...:D
2009. okt. 31. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!