Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi bizonyosul telefonos...

Mi bizonyosul telefonos zaklatásnak?

Figyelt kérdés
Úgy nagyjából tudom hogy mi az, de kíváncsi lennék hogy ti mit gondoltok erről és hogy mi is valójában a zaklatás.
2013. ápr. 28. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan személy hív akivel nem tartasz kapcsolatot és a hívást megismétli annak ellenére hogy közölted vele nem akarsz kommunikálni.
2013. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bombázod smsekkel, éjjel nappal hívod az illetőt. Amellett hogy zaklatod a stílusod is olyan, ami az áldozat számára ijesztő, visszataszító lehet, és persze nem nagyon tud ellene tenni semmit, max számot változtatni, de ha célzottan zaklat valaki valakit, akkor még az sem segíthet, mert előbb utóbb úgy is megtudja az új számot.
2013. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az a sok hüyle aki hív mindenféle csodás ajánlattal, az nekem már zaklatás.
2013. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen: bizonyul.

Egyébként pedig:

176/A. §435 (1)436 Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetőleg mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, rendszeresen vagy tartósan mást háborgat, így különösen mással, annak akarata ellenére telekommunikációs eszköz útján vagy személyesen rendszeresen kapcsolatot teremteni törekszik...

2013. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az hogy mennyi rendszeres nincs lefixalva, akar 1 ev is lehet.


igy en nyugodt szivvel tarcsazgatom az exeimet hogy fogadjanak vissza :)

2013. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!