Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha nekem 12 évvel ezelőtt...

Ha nekem 12 évvel ezelőtt volt egy felfüggesztettem, asszem 2 évre, most elővehetik?

Figyelt kérdés
És most megint belekeveredtem egy kisebb ügybe , most nekem az beleszámít az ítéletbe ? VAgy az már nem ?
2013. ápr. 4. 03:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Már hogy számítana bele? Az addig a 2 évig számított volna bele amíg tartott az akkor kiszabott büntetés felfüggesztése.
2013. ápr. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,hiszen benne vagy az iktatási rendszerben! A felfüggesztést és a pénzbüntetést akkor alkalmazzák ha első cselekedetedet követted el és korábban nem voltál büntetve.Ha az előző tettedet megismételted akkor az súlyosbítás követheti. Ha előkaparják a 12 évvel ezelőtti ügyedet (nem tudni mi volt az?)akkor számíts arra,nem biztos,hogy megúszod felfüggesztéssel vagy pénzbüntetéssel.
2013. ápr. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem. De figyelembe veszik,enyhébb ítélet kizárva ezért.
2013. ápr. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!