Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha új lakcímkártyám lesz...

Ha új lakcímkártyám lesz (ideiglenes lakcímem lett) akkor merre felé kell bejelentést tennem még?

Figyelt kérdés
Jogosítványt is másikat kell csináltatnom? Valamint apeh felé biztosító felé merre kell bejelentenem még, vagy nem is kell elég h a számlákat és ilyneket átirattam?
2009. szept. 13. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
MIért kéne, most 2 évig nekem is ideiglenesen más a lakcímem mint a tartózkodási helyem, de semmit nem kell csinálnom. Azért van a lakcímigazoló, arra fel van vezetve....logikus
2009. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rákérdeztem az APEH-nél és azt mondták, hogy a lakcím nyilvántartó automatikusan értesíti őket a változásról.

Szóval neked nem kell szólni, mert ők szólnak mindenhova, kivéve, ha az érintett nem magyar állampolgár, csak letelepedett.

2009. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hatalmas köszönet :))))
2009. szept. 17. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!