Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit jelent az ha egy 2 éves...

Mit jelent az ha egy 2 éves rendészeti szakközépiskola sikeres elvégzése után, OKJ-s őrmester végzettséget szerzünk? Lesz egy OKJ-s bizonyítvány és slussz? Jelvény nem lesz? 15/F

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 22:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Van még egy pár évem, de érdekel.
2012. dec. 17. 22:06
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Lesz jelvény.

Az a szar képzés OKJ-nak minősül, szal ne aggódj.

Jah és a rendőrség fizeti, amit persze később vissza "fizetsz" szal nem para, ha már van egy szakmád.

2012. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Gugu Gabor ***** válasza:
Gyakorlatilag lesz egy OKJ-s bizonyítványod és slussz, ha elmész dolgozni mint rendőr akkor lesz jelvényed.
2012. dec. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Ezek a válaszok már megint hülyeségek.

A rendészeti szakközépiskola nem OKJ-s bizonyítványt ad, és az iskola elvégzése után azonnal kineveznek. Én például a vizsga után 2 nap múlva már kint teljesítettem szolgálatot.

Kapsz jelvényt, ruhát, mindent, amit akkor kell visszafizetni, ha 2 éven belül leszerelsz.

2012. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

OKJ-s őrmester? Most fogok beszarni!

Neked nem mondták el, hogy az őrmester egy rendfokozat nem pedig végzettség? Utána majd szerzel OKJ-s törzsőrmesteri diplomát is? :D

2012. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


Nyugodtan nézd meg a bizonyítványod, benne van a sorszám.

2012. dec. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megint ott van, annyi, h irk, de ez vonatkozik a nappalosra is.

2012. dec. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
NA MOST AKKOR KAP JELVÉNYT A 2 ÉVES SULI ELVÉGZÉSEKOR VAGY NEM KAP JELVÉNYT?????
2012. dec. 18. 17:05
 9/15 anonim ***** válasza:

Mondom, h kap jelvényt.

Ezzel a sok hülyével meg ne foglalkozz, látod azt se tudja mit végzett el.

OKJ-nak minősül és kapsz szaros jelvényt.

2012. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ide figyelj te takony, nagyon jól tudom, hogy mit végeztem el! Neked viszont közöd nincs a témához. Hogy jössz te ahhoz, hogy jelzőkkel illess engem, és a szervezetet?

A lehetőség adott előtted is, magyarázd el neki, hogy mi lesz az iskola elvégzése után! Várom a válaszod majom.

2012. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!