Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vettem egy ruhacsomagot a...

Vettem egy ruhacsomagot a teszveszen, de nem megfelelő minőségüek, feljelenthetem?

Figyelt kérdés

az eladó nem hajlandó a pénzem visszaküldeni

20.000Ft

érdemes feljelenteni?


2012. szept. 13. 16:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De ha egyszerűen nem történt szabálysértés és bűncselekmény, akkor miért rágódsz még ezen? Kaptál rendőri választ, ne nevettesd ki magad a rendőrségen kérlek!

Nyeld be, vagy beszélj az eladóval, hogy küldjön még ruhát, mert sok hibát véltél felfedezni.

Ha veszek használt telefont, vagy ruhát, és ha olyan sérülés van rajta, amit nem tüntetett fel, akkor nyilván megpanaszolom. De te egy csomag ruhát vettél!

Vehetted volna darabszámra is, csak úgy drágább lett volna, ezzel tisztában voltál te is. Vettél egy zsákbamacskát, mely szerinted nem elég jó. Ez egy ilyen üzlet.

2012. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!