Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mappás, kéregető romák zaklatn...

Mappás, kéregető romák zaklatnak, kinek kell szólni? Rendőrség, vagy önkormányzat?

Figyelt kérdés

A XX. kerület sétálóutcájában rendszeresen próbálnak pénzhez jutni mappás, "adakozz az éhező gyerekeknek" címen kizárólag roma származásúak. Nagyon bunkók, szinte rámásznak az emberekre, ha nem adnak pénzt, gúnyos megjegyzéseket tesznek, elállják az utat.


Természetesen az értelmesebb emberek tudják, hogy átverés az egész, mégis nem múlik el nap, hogy ne toppanna elénk egy-két ilyen.



2012. aug. 29. 15:33
 1/9 intrepid ***** válasza:
Van ilyen nálunk csepelen is, el kell hajtani öket a qrva anyjukba nem kell foglalkozni velük.
2012. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ilyenkor egy kicsit eldöntöm a fejemet jobbra és lihegve(hörgök is néha) elkezdem a mellbimbómat dörzsölgetni. ettől mindenki megijed és még csak hozzád se szólnak :D

18/F

2012. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
skinhead vagy/és gárda :D
2012. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

ha nem adnak elismervényt a pénzről -mert gondolom nem- akkor egy bejelentést megérne az apehnak.

[link]

Tudom, hogy nem látszólag nem ér sokat, de ebből ha kamuznak a romák, még büntetőügy is lehet.

2012. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendőrt kell hívni, azonnal. Sok trükkös csaló is van, mondjuk ők inkább az időseket próbálják keresni.
2012. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Persze-persze, éhező gyerekek, mellette meg A4- es Audi. Én biztos elküldeném őket a francba =D Rendőr ezért nem hinném, hogy kimegy, talán az önkormányzatnál tesznek valamit, de nem sok esély van rá.
2012. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6.!

Én írtam az előtted lévő hozzászólást. Rendőrt kell hívni!

Nem véletlen írtam, köteles kimenni a kolléga!

2012. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, fogok rendőrt hívni. Pont ma mentem haza a kislányommal és megint elénk állt egy ilyen kéregető roma, mondja, hogy nem igaz, hogy nincs 5 perce, mondom nincs és nem adok pénzt. Erre azt mondta, hogy rohadj meg.

Inkább nem szóltam vissza semmit, de szívem szerint úgy pofán vágtam volna, hogy kiköpi az összes fogát.

2012. aug. 31. 13:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Az agresszív kéregetés szabálysértés, ezért simán becsukhatják pár napra. Mást is rá lehet húzni becsületsértés, garázdaság.

Megéri bejelenteni, szeretjük az uniósokat büntetni.

2012. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!