Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetek még rendőr?

Lehetek még rendőr?

Figyelt kérdés

Régebben csináltam sok hülyeséget és volt bírósági tárgyalásom is illetve volt felfüggesztettem is,de már megváltoztam nem csinálok semmi hülyeséget,azóta felnőttem,van férjem és született egy kislányunk is,és van rendes munkahelyem,de most szeretnék váltani 29-évesen lehetek még rendőr?

Vagy a priuszom miatt már nem?


2012. máj. 31. 21:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Iskolám:Eladó és Pénztárgépkezelő az is szakmunkás.
2012. máj. 31. 21:23
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
ne viccelj már.
2012. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
25%

Bárki lehet rendőr.

Csak van, aki tovább tanul. :-D

2012. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Az magostekintéjű Kirájhekker, minden idők legtudósabb professzorja engedéjezi számodra, hogy rendőr legyé.
2012. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ha nincs erkölcsi bizonyítványod..tehát büntetett előéletű vagy akkor nem lehetsz..igaz a mondás hogy k**rvából lesz a legjobb feleség de itt sajnos most nem válik be:(én is az akarok lenni jelenleg azért küzdök hogy a magasságomat felturbózzam 160 cm-re..mert azalatt sem vesznek fel...:S
2012. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az írásod alapján túl intelligens vagy. Egy rendőrnek nincsenek ilyen gondolatai. Azt sem tudja hogy mi az az önvizsgálat.
2012. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérd ki az erkölcsid, ha nem szerepel benne a priusz akkor lehetsz.
2012. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, priusz kizáró ok. Még az is, ha csak a családodban van olyan személy, aki jogerős büntetést kapott szándékos bűncselekmény elkövetése miatt.
2012. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
56%
Ha volt rendőrségi ügyed SE rendőr SE katona nem lehetsz, mert csak bűntetlen előéletű Magyar állampolgár lehet, és az elhallgatni se tudnád mert kérnek erkölcsi bizonyítványt mind2 helyre
2012. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!