Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most ez mi? (folyt lent)

Most ez mi? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Ma jöttek utánam Civil rendőrők és egyik utcában megállitottak igazoltattak nem volt nálam személyi :( és láttam hogy fényképezett az egyik rendör mikor támaszkodott az ajtónak mért fényképezett?
2012. márc. 26. 20:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És ha nem rendőrők voltak?
2012. márc. 26. 20:29
 2/15 anonim ***** válasza:
Civilként szoktak igazoltatni, de fényképezni intézkedés közben??Ez gyanús. Ha leolvastad a rendszámot és betelefonálsz a kerületi rendőrkapitányságra, megtudhatod intézkedtek-e, hozzájuk tartozik-e a jármű, vagy álrendőrök voltak.Persze nem csak kerületi rendőrök léteznek..Fontos viszont, hogy ha nem látszik a rendőri jelleg, nem vagy köteles megállni neki!
2012. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem láttam a rendszámot de két 30 éves körüli csávó lehetett és volt náluk pisztoly meg felhvita központot hogy kivagyok modnták hogy minden rendben és hogy máskor legyen személyim de mért fényképezett?
2012. márc. 26. 20:48
 4/15 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy megfeleltél valamilyen keresési paraméternek és ezért lefényképeztek, hogy majd kielemezzék, hogy te lehettél-e az, aki elkövetett valamit
2012. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2012. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok de ha nem rendőrők voltak?
2012. márc. 26. 20:55
 7/15 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy fényképezett?

Lehet csak a rádióforgalmazás hangjára hitted azt.

2012. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Fiu vagyok de ha nem rendőrők voltak?"


Akkor álrendőrök.

2012. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy idegen civilizáció küldöttei voltak, és te voltál az első akivel kapcsolatba léptek. Gratulálok!
2012. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Vagy tudok jobbat.

Nem volt nálad személyi, Lepriózott az adataid alapján, és küldött az ügyeletesnek mms-ben egy képet rólad, hogy összehasonlíthassák az adatbázissal.

2012. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!