Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol lehet most a viszkis...

Hol lehet most a viszkis rabló pénze?

Figyelt kérdés
A bankrablásaival kb. 200 milliót zsákmányolt. Gondolom, nem jótékonysági célra fordította... Ezt miért nem kérdezi meg tőle egy újságíró se?

2012. febr. 4. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Amikor elfogták,megkérdezték tőle. A válasza az volt,hogy felélte. Mulatott,játszott stb.

Most sem mondana mást.

2012. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Volt olyan, hogy átsegített egy idős nénit a zebrán, aztán a kezébe nyomott egy köteget, meg járt Egyiptomban is. Elköltötte és milyen jól tette.
2012. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Vagy elköltötte, vagy bombabiztos helyen van. Nem biztos, hogy pl. egy kajmán-szigeteki bankban, lehet, hogy v.hol pl. elásta, olyan helyre, amire senki sem gondolna.
2012. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, most már nekem is rémlik, hogy régen azt mondta, hogy felélte, de én ezt nem hiszem.
2012. febr. 4. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Pedig hamar fel lehet ám annyit élni...El sem tudná képzelni az ember, de hetek alatt el lehet szórni annyi pénzt akár csak kaszinózással is.
2012. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"régen azt mondta, hogy felélte, de én ezt nem hiszem."


Pedig én is így tudom. Nincs is ebben semmi hihetetlen, bár nem állítom azt sem, hogy igaz. Egyedül ő tudja ezt.

2012. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

igen, a mi kertünkbe ;)


lassan aktuális a tavaszi ásás :)

2012. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megvan az de nem olyan hülye hogy megmondja hol.Jó esetben odaadta azoknak akik most segítik .


Botrány elvégezte a börtönbe az egyetemet is itt meg lóvéra nem fogja futni az embereknek hogy egyetemre járjanak.


A börtönben kapott szállást meleg volt kerámiázott .


Azt gondolom hogy börtön már szinte egy kreatív szervezetté vált.

2012. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hol lehet? Viszkis történetei körül nagy a káosz.

Egyszer azt monddja a börtönbe senki nem látogatta stb. Egyszer meg azt, hogy a barátainak köszönhetően nagyon könnyen helyreállt a szabadulása után. Érdekes.Hívhatjuk így is :D

Valószínű az egyszemélyes rablóbandája sem volt egyszemélyes sem kettő...(igen tudom vett magamellé be egy embert)

Én ha ugyan ebben a helyzetben lettem volna, valószínű szórtam volna mint ahogy elvileg ő is tette. Na de van olyan ember aki nem gondolna a későbbiekre, és ha nem is úgy mint kp de valamit "ne tenne fére"? Esetleg adjon valakinek pénzt aki befekteti, forgatja, meggazdagodik belőle, és szabadulása után egy dus gazdag ember segít rajta.

Pénz pénzt szül...

2017. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig felélte. Azért rabolt ennyit mert mindig elfogyott neki. Elég sokat utazgatott,autókat vett, stb...
2017. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!