Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Felnőttképzés keretében,...

Felnőttképzés keretében, hogyan lehetek rendőr? (mert a szakközépiskola már nem jöhet szóba nálam! El kell tartanom magam! )

Figyelt kérdés

Szabolcs megyei vagyok, szóval ez a térség érdekelne!Miskolcot kérem nem emliteni,mert az szakközépiskola..

KIFEJEZETTEN FELNŐTTKÉPZÉS ÉRDEKELNE!!!

-remélem segitségemre lesz valaki.-


2009. márc. 22. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Hát, márpedig a szakközépiskola jöhet csak számításba; tanfolyamon nem leszel rendőr. A legtöbb szakközépiskola kínál felnőttképzést is, de hogy ez pontosan hogyan néz ki, arról az intézménytől kell érdeklődni.
2009. márc. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm,hát akkor rápróbálkozom ott..

ha valakinek van még ötlete nyugodtan irhat!

2009. márc. 22. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

És Miskolcot ugyan miért nem?

Az én ismerősöm érettségi után ment oda a rendészeti szakiskolába.

2009. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miskolcal az a baj, hogy az nappali-bentlakásos!szóval csak az a lehetőség van, hogy ott vagyok kollégiumban!csak nincs annyi tőkém, hogy betudjam ennek a 2 évnek áldozni!:( szóval nem tudom eltartani magam 2 évig munka nélkül..
2009. márc. 22. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem érdeklődj inkább a rendőrségen, hátha beiskoláznak, akkor fizetést is kapsz mellette, és alá kell írnod pár év hűségnyilatkozatot, vagy ilyesmit.
2009. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:O ez nagyon jó!bár igy lenne!köszönöm szépen!
2009. márc. 28. 13:15
 7/8 anonim válasza:
90%
áhh igy biztos nem megy nincs semmi hüségnyilatkozat, az régen volt!!! én is azt hittem, bementem a rendőrségre és mindenképpen kell a szakközép, de hogy ez pontosan hogy megy szerintem hivd fel az adott oktatási intézményt, ma én is ezt fogom tenni.
2009. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
90%
megkérdeztem, és itt Nagykovácsiban csak nappalin lehet ezt megoldani, a suli 2év. szigoru feltételeknek kell megfeleni, minden év februárjáig kell jelentkezni a suliba
2009. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!