Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség mit tud tenni a...

A rendőrség mit tud tenni a krossz motorosok ellen akik a falu szélén motoroznak?

Figyelt kérdés

A falunkban van pár kroszmotoros akik nem zárt pályán hanem a falu szélén, erdős részen motoroznak, csakhogy így is nagyon hangos és simán lehet hallani bent a faluban is.

Rendszám nincs a motorokon, se világítás és meg merem kockáztatni hogy még jogsijuk sincs.

A rendőr mit tud tenni? Nem állnának meg a rendőrnek az meg kergethetné őket, rendszámuk sincs, feljelenteni se lehet őket.

A körzeti rendőr nem nagyon járkál a faluban, amúgy saját kocsival van.

Volt aki még a főútra is kiment quaddal, korsszmotorral.


2011. ápr. 3. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak krosszmotorosok, de a kutyát érdekli.
2011. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

semmit.

csak akkor ha elkapják őket, amire vanyi kevés esély van, főleg falun,,,

2011. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs rendszámuk és van eszük akkor a mezőkön és az erdőn keresztül simán meglógnak a zsaruk elől.

Nem tudunk velük mit csinálni,hidd el engem is zavar amikor ilyen sz*rral még csak a ház előtt is elmennek,de hát demokrácia van.

2011. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Semmit, mezőn nem kell rendszám.. Egy ilyen motor meg akkorát lép, hogy esélytelen utolérni egy Octaviával, pláne föld úton.

Amúgy meg törődj a saját dolgoddal és toleráld mások szórakozását.

2011. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ennek a szórakozásnak megvannak a szabályai.

Zárt pályán szabad vele menni vele menni, az erdő nem zárt pálya.

Én se bőgetem a motort.

2011. ápr. 3. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Zárt pálya nem akad csak úgy a szomszédban. És általában nem a legolcsóbb dolog, mert csak megfelelő védőruhában lehet menni. Fogadd el, hogy nekik ez a hobbijuk.

Mondjuk én is utálom amikor valami 150ccm-es "szocicsodája" berreg éjjel egykor.

Másrészt tudnák mesélni hányszor voltam főúton olyan géppel amin se lámpa, se duda , lábtartó is csak az egyik oldalán, jogsi a Holdon, stb. És persze részegen.

2011. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kit érdekel hogy messze van e a pálya?

Akkor ha nekem a lövészet lenne a hobbim akkor lövöldözhetnék az utcán?

2011. ápr. 3. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Jól van pihentesd már magad. Vagy a hülyeség helyett keress valakit aki megdug végre.
2011. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy valakinek van hobbija, hanem az, hogyha ezzel mások terhére van. Pl nekem egy ilyen derék "ember" belémjött, mikor szabályosan közlekedtem. Beleütközött a zajmotorjával a kocsimba és otthagyott. No erre mit mondanak a szimpatizánsok?
2011. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!