Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetek rendor, ha kozepiskola...

Lehetek rendor, ha kozepiskolaba fel voltam mentve testnevelesbol meg 9. osztaly masodik feleben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 20:51
 1/5 anonim válasza:
Elvileg lehetsz, hacsak nem azért voltál felmentve, mert sérült a térded /komolyabb, mint pl erősebb porckopás, stb/ mert akkor nem sok esélye van, hogy megfelelsz az elvárásoknak, plusz tesiből érettségizni is kell, ami megint nem egyszerű dolog, uszni, futni, küzdősportot kell csinálni, csapatsportot, talajtornát. De figyelj, nemtudom hányadikos vagy, de hogyha komolyan gondolod, és elkezdesz edzeni, akkor menni fog. /De a tanulmányi eredményednek is olyannak kell lennie. 5ös matek az biztos, meg talán nyelv kell/. Remélem tudtam segíteni. Üdv!
2011. márc. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

@07:03:

fail1: küzdősportot kell csinálni, csapatsportot

fail2: 5ös matek az biztos, meg talán nyelv kell


indok: rtf-re egy külön fizikai, pszichológiai teszt van (ha jól tudom) és elég durva. /12-15 perc alatt 3km futás talán? másfél percig tartani a húzockodást, úgy hogy az állad a rúd fölött van, erre emlékszek/; küzdősport minek? azt remélhetőleg megtanítják. csapatsport? végülis focizz jól, szünetekben téged választanak majd elsőként a csapatba.


5-ös matek? ne hülyéskedj, nem mérnök lesz abból hanem rendőr... nyelv... magyar...

de korrekt információk, nem szóbeszédek:


Érettségi vizsgakövetelmények: alkalmassági vizsga (Alk) és kettőt kell választani: belügyi rendészeti ismeretek v. magyar v. matematika v. történelem


[link]


és most visszavonom a szapuló szavaimat, vmi hiba miatt, 400 pont körüli felvételi ponthatár az rtf-re?

[link]

2011. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem hinném, elég szigorúak a szabályok.
2011. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Helló!!!!

Persze hogy lehetsz és nem kell hozzá se 5 ös matek meg nem kel küzdösportolni se!!! kétféleképen lehet az ember rendőr vagy a föiskol vagy pedig a tiszthejetesi azaz a sima rendőr szakközép ami 2 éves oktatás utánegy vizsga és go ki az utcára! A fő suli az a szakoktol is függ de én ugy hisszem ha jó a törid meg a magyarod akkor van esélyedrá persze van phsziologia is meg fizikai felvételi meg alapvető müveltségi is ja meg az orvosi 2 szer is!!!

mondjuk olyan hogy ludtalp gerinc ferdülés boka sülyedés az kizáró indok szoval ha ezek közül van valamelyik akkor sztem ne is kezd el mert sztem nem sok esélyed lesz rá hogy ne vegyék ésszre!!! azt tom hogy a fő iskolán van 2 km futás idöre azt hiszem olyan 10-13 perc van fekvő 30 mp alat menyit tudsz csinálni+távolugrás sokan ezen esnek ki!!! a sima 2 éves képzésen ami olyan mint egy sima szakmai vizsga arra a felvételi 2km futás 13 ami kötelező+4 választott ezekből: fekvő 30mp alatt

felülés 1 perc alatt

távolugrás ami olyan

180 tol ér pontott

fügeszkedés 70mp kb

fekvenyomás 60kg f 25kg l

4x10 ingafutás

Na ezekböl kel legalább 80 pontot elérni és akkor van alkalms vizsgád fizikaibol és ere jönn rá az alapvető müveltségi!! sztem nem olyan nehéz ilyen töri és társadalom ismeret kérdések!!!

enyit tudok segitnei!!!

2011. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz. DEEE Vannak feltételek is, ha a felvételin jól csinálod a dolgokat akkor azzal nem lehet gond illetve ha az orvosi vizsgálaton semmi olyat nem találnak ami hátrány lenne akkor igen mehetsz.
2012. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!