Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igaz hogy a Gellért hegyen...

Igaz hogy a Gellért hegyen sok lányt erőszakolnak meg?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta hogy ott nagyon sok nemi erőszak történik, de Én erről nem hallottam még. Van aki hallott már erről, tudtok valami cikket mutatni, netán van aki már át is élt hasonlót ott?
2011. febr. 11. 21:25
1 2
 1/11 Moszuke válasza:
90%

voltál már ott? minden bokor kivan taposva, le vannak nyomva... szerinted miért? hát azért mert ott vki már d*gott.. és olyan sűrűn történik mindez, hogy a környezet nem tudja magát regenerálni és a bokrok elnyomva maradnak.

az hogy mindez erőszak vagy sem az lényegtelen.. de a nagy számok törvénye alapján sok az erőszak is.

2011. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Lehet ott sok ribancpasi van. levágni baltával a mocskos fas*zát.
2011. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazság szerint itt lakom mellette, gyakran megyek fel, de sosem tűnt fel. De én sem cikkekben, sem hiradásokban nem hallatom, hogy a GH ilyen frekventált hely lenne.
2011. febr. 11. 21:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Én harci kutyát sétáltattam ott,furcsa módon egy nyikkanás nem volt a környéken :)

És valamiért velem sem próbálkoztak.

Mondjuk én lepofoztam volna a csávót a hegyről,az tuti.

2011. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Erőszakról konkrét esetet én sem tudok, igaz nem is hallgatok mindig híreket...

Ami biztos, hogy ilyen "mutogatós bácsik" akadnak ott.


Legalábbis középiskolás koromban nem egy ilyet láttam. Úgy 1996-1999 között hetente többször is felmentem kilátásban gyönyörködni.

Volt olyan, hogy nem volt épp fent senki, bámultam a távolba. Aztán egyszer csak le a fák közé néztem, és kopasz bácsi ott álldogált elég furán... Gyorsan el is húztam a csíkot a másik irányba.

Másik alkalommal, mikor osztálytársnőmmel futottunk, és a lépcsőkön már csak lihegve sétáltunk a végén,

valahol a lépcsőktől 2 méterre a fák közt állt szintén egy mutogatós... Azt közelről láttuk, barna pulcsi, kék munkásnadrág, és a sliccén lógott ki a fütyije, s csak úgy bámult minket. Még jó, hogy akkor nem egyedül voltam... Így csak kiröhögtük az öreget és amennyi energia bennünk volt, csak futottunk.

Ezek után jobban kinyitottam a szemem, ha a hegyen jártam. Bizony sokszor előfordult, hogy lézengő alak láttán inkább útirányt módosítottam.


Na hogy azóta is vannak-e ott ilyen figurák, nem tudom. De ha még erőszakolnak is, az undorító!

2011. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ami biztos, hogy ilyen "mutogatós bácsik" akadnak ott.


Legalábbis középiskolás koromban nem egy ilyet láttam. Úgy 1996-1999 között hetente többször is felmentem kilátásban gyönyörködni. "


:)a kilátásban gyönyörködni..

2011. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia Előző! Igazad van, ez tényleg félreérthető! :-))

Szóval a kilátás szó szerint kilátás, avagy Budapest tájképében szerettem gyönyörködni...!

Most már óvatosabban gyönyörködöm ilyen butapesti helyeken, mert tudom, hogy bármikor belemászhat a képbe egy szatír... :-)

2011. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én már szinte várom hogy találkozzak egy szatírral... Biztos megruháznám rendesen, srác vagyok :D
2011. febr. 13. 00:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyesek direkt ezért járnak oda?
2011. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 animagemella válasza:
Biztos a facebookon mindig oda szervezik a partyt a mutogatós bácsik. Két millió ember között azért akad bőven annyi, aki letapossa a Gellért-hegyet, és néni is, aki szeretnem még az életben egyáltalán valamiben gyönyörködni, a panorámán kívül...
2011. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!