Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megemlitettek egy balesetnel...

Megemlitettek egy balesetnel ahol nem voltam ott?

Figyelt kérdés

Szoval ittas vezetesrol van szo. Egy ember akit ismerek megfordult nalam a baleset napjan. Ittasan vezette az autot es a haverjaval jott. Miutan kimentem, elmondtam nekik, hogy menjenek haza mert ebbol baleset lesz. Vegul sikerult elszabadulnom toluk, es elmentek az autoval, de nem messzire jutottak mert az arokban kotottek ki nem sokkal utana. Az utas aki vele volt azt allitotta en is veluk voltam, ami nem volt igaz. Engemet is behivtak kihallgatasra, ott elmagyaraztam a dolgokat, de nem minden reszletben voltam biztos, mivelhogy regebben tortent az eset. Mivel nem egyezett a vallomasunk, szembesitesen kell reszt vennunk.

Mi a velemenyetek?


okt. 17. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A szembesítéskor beraknak a csávóval egymással szembe, egy szobába úgy, hogy nem lesz senki más ott. Ilyenkor kívülről árgus szemekkel figyelnek, minden reakciódra kíváncsiak, nem is kell beszélgetnetek.. Ha vaj van valakinek a fülén, akkor az általában lapít. A legjobb taktika, ha számon kéred a csávót, hogy minek kevert bele, be volt állva mint az atom, és rosszul emlékszik, mert te nem is voltál ott. Különben ha nem te vezettél, miért is probléma, hogy ott voltál? Az azért elég életszerű, és hihető, hogyha a közeletekben történt a baleset, simán hazasétáltál.
okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es mi van akkor hogyha az utas nem vallja be az igazat? Hogy nem voltam ott.
okt. 18. 02:56
 3/5 anonim ***** válasza:
De kit érdekel? Nem te vezettél… ha ott is lettél volna.
okt. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

“ Es mi van akkor hogyha az utas nem vallja be az igazat? Hogy nem voltam ott.”


Akkor? Semmi. Ő ezt mondja, te azt. Majd mindenki megy a dolgára és senki nem foglalkozik ezzel többé.


“ De kit érdekel? ”

Általában, egy bűncselekménynél a nyomozóhatóságot szokta érdekelni ki volt jelen és ki hallgatható meg, mint tanú.

okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mi a velemenyetek?"


Mégis miről?


Arról, hogy behívtak tanúként?


Még jó, hogy... tudhatsz érdemi dolgokat. Ilyenkor ezt kell csinálni.


Az, meg, hogy az egyik hazudik? Abban, hogy ott voltál amikor az árokba fordultak?


Na és.. Ez nem a Te problémád lesz, hanem az övé, amikor majd kiderül a linkelése.

okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!