Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ellopták/eltűnt a pénztárcám,...

Ellopták/eltűnt a pénztárcám, aggódnom kéne emiatt?

Figyelt kérdés
Tegnap ellopták/eltűnt a pénztárcám benne az összes iratommal, lehet hogy a vonaton lopták el. A pénztárca hiányának észlelését kb. 2,5 óra eltelteltével adtam be a kérvényt a személyi érvényesítésére. Bankkártyát letiltattam. Mi van ha ebben a 2,5 órában valaki visszaélt az adataimmal?

tegnap 06:33
 1/3 A kérdező kommentje:
*személyi érvénytelenítésére
tegnap 06:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Az van, hogy amit tudtál megtetted és már nem tehetsz semmit. Jó eséllyel eldobták valahol, hátha valaki megtalálja és visszakapod, én is juttattam már vissza irattárcát a tulajdonosának, "csak" a készpénz hiányzott belőle, de nem érdekelte, örült, hogy meglett.
tegnap 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fsms ***** válasza:

Elvileg nem. Ha a letiltásig nem látsz jogosulatlan tranzakciót a kártyádon , akkor nincs gond. Ha letiltott bankkártya már a bank felelőssége.

Az személyi kicsit más, azzal visszaélhetnek, de nem lesz gond mivel lejelentetted.

tegnap 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!