Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes lenne létrehozni egy...

Érdemes lenne létrehozni egy csendőrséget az alábbi módon?

Figyelt kérdés
Úgy képzeltem el, hogy a határrendészetet, a rohamrendőröket, a személy- és objektumvédelemmel foglalkozó egységeket, a vízi- és reptéri rendészetet, a lovasrendőröket, a Katonai Rendészetet és a TEK-et egybegyúrnánk és lenne belőlük Csendőrség.

jún. 23. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez valójában mindig ilyen fasiszta cigányverő hagymáz, legalább nevezd nevén a dolgokat. A csendőrség az ország egyik legszégyenteljesebb intézménye volt, a nyilas keretlegények és a Lenin-fiúk mellett közvetlenül.
jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
1# nem, dehogy. A monarchia idején is volt csendőrség. Illetve Franciaországban és Olaszországban még mindig van.
jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelmét nem látom, meg egyébként sem emlékszem olyanra az elmúlt évekből, hogy szervezeteket összevontak, és abból valami még jobb jött létre.
jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
@2 Megint kenegetünk. Aki a csendőrséget kívánja vissza, az nem monarchista-tradicionalista okokból akarja, hanem szeretné, ha magánál barnább embereket botoznának az utcán lóhátról.
jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Én máig nem tudom elképzelni miért pörögnek néhányan még mindig a csendőrségen. Mi a ráknak még egy rendvédelmi szerv, amikor már van egy mindent lefedő rendőrségünk és ott a TEK is. Tessék feltölteni a rendőrség állományát, normális életpályamodellt biztosítani a rendőröknek és lesz elég rendőr.
jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

4#


És milyen jól tennék.

Akkor lenne rend.

jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az volt a mantra, hogy Pintér két hét alatt rendet csinált?
jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%

"szeretné, ha magánál barnább embereket botoznának az utcán lóhátról."


Azt ki ne szeretné?

jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én elsősorban az olasz és a francia csendőrség iránti szimpátia miatt
jún. 23. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!