Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki arab zenét néz a...

Ha valaki arab zenét néz a neten elviszi a tek?

Figyelt kérdés

máj. 29. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Azért ez az eset nem az arab zenéről szólt. Még csak nem is az arab nyelvű, iszlám vallási zenéről.

Hanem az Iszlám Állam népszerűsítéséről, keresztények és zsidók elleni uszításról.

máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy viszi.
máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sokszor hallgatom ezt és az előadó egyéb számait:

https://www.youtube.com/watch?v=5dWeeUIZFgA


Úgy tudom, hogy a szám a "szeretett" fuballhoz is kapcsolható, de nem hinném, hogy emiatt lenne szerencsém, hogy senki nem b*tat miatta...

máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, de pár napja letöltöttem egy írástanuló arab applikációt, bár még nem telepítettem. Régen rájöttem, hogy az ukrán ábécével lehet írni magyarul például ez az u betű y, Ez az r betű p


És kiváncsi vagyok az arabbal meglehet e csinalni, mert elég különleges betűi vannak

máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


Az ukrán ábécé 33 betűből (plusz egy lágyítójelből) áll, a magyar 44-ből, úgyhogy 11 karaktert valahogy ki kell pótolnod, ha ukrán ábécével szeretnél magyarul írni.


Az arab ábécé pedig 28 betűből áll, szóval ott is lesznek problémáid...

máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, aztán buliztok egyet …..


Miért vinne el a TEK az arab zene miatt?

máj. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy iskolást elvitek tegnap mert arab zenét halgatott. Hónapokig megfigyeltek.
máj. 30. 06:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7


Biztos, hogy nem azért vitték el, mert arab zenét hallgatott.

máj. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

“ Biztos, hogy nem azért vitték el, mert arab zenét hallgatott.”

Hagyd, szóra sem érdemes. Úgysem fogja fel. Ő ezt így gondolja és nem lehet meggyőzni másról.

máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Kretén kérdező hülyeségével szembeni magyarázat

“ mészárlásra, merényletre készülhetett, ezért a TEK már figyelhette egy ideje, ugyanis több autóval is érkeztek érte az iskolába. Úgy tudni, a diák muszlim származású és honvéd kadét szakon tanul az iskolában. A TV2-nek nyilatkozó, magát megnevezni nem kívánó szemtanú szerint a diákok azt feltételezték, hogy a fiatalember egy szektához tartozhatott, a gyilkoláshoz is innen vehette az ötletet – áll a tudósításban, ahogy az is: a diák továbbá a közösségi oldalakon osztott meg olyan tartalmakat, amelyek aggodalomra adhattak okot”


Az agyhalott kérdezőn kívül mindenki tudja, ha a Facebookra olyanokat írsz ki, akkor mész a levesbe. Én nem láttam ezeket a bejegyzéseket, de ha a TEK az iskolába gangol érte azonnal, akkor gázos lehetett. Normális esetben otthonról elviszik, kihallgatják.

máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!