Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Budapesten melyik a legveszély...

Budapesten melyik a legveszélyesebb rész, hol a legrosszabb a közbiztonság (Blaha, Népliget)?

Figyelt kérdés
máj. 18. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Népliget ott elbukhat a támadó kamera sincs simán eláshatja az áldozatokat
máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. de stb...
máj. 18. 20:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Talán a dzsumbuj környéke, elég kihalt. Vagy Józsefváros. Amit ismerek, az Erzsébet egy része, a Kossuth és Határ és a villamos között... legalább két gyilkosságról tudok ott, múltkor egy ismerősöm is futott onnan. De biztos sok ilyen van még. Elég sok ott a kisebbség.
máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

A legdurvább a Hős utca volt, amit már majdnem teljesen felszámoltak.


Pont mellette a Készenléti Rendőrség, Terrorelháerítási Szolgálat, NKE katonai kar (bűncselekményt mindenki megakadályozhat, ennek is van fegyveres őrszolgálata), mégis az ottani drogos roncsemberek kocsikat törtek fel, loptak, rablás szerűen nagyon erőszakosan kéregettek a környéken.


A Készenléti Rendőrség ezt úgy kezelte, hogy fallal körbevett laktanyájának azon az oldalán lezáratta a kapuját, megszüntette a kapu őrszolgálatát, hogy ne kelljen kb. naponta tucatszor utcán látható bűncselekményekre reagálnia.

Az állomány ezután nem is mert autóval parkolni a laktanya azon oldala mellett (nem jár laktanya területén parkolás egy egyszerű tiszthelyettesnek).

máj. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Én évekig éltem a népligetnél, semmi extra nem történik ott. Blaha, meg a bulinegyed az gatya. Most a 8.kerületben lakok, itt a népszínház utca és környéke ami húzós, a többi a hiedelmekkel ellentétben semmi extra. A hős utca környékére se költöznék, meg kőbányára se.
máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szent László tér (kőbánya környéke)
máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5.

Húha

Én meg több támadást is , hallottam a népligetben.


Blahán rendszeresen járok( nem mondom hogy biztonságos de ott van kamera, több tanú ha bármi van)

Na persze neked a nyócker meg broklin is teljesen faja!

Tudod kinek meséld be!


Na akkor elmesêlem kőbányán laktam és nincs ott semmi extra, úgyhogy fordítva ülsz a lovon haver!


Ja, csaxólok hogy a hős utcát már régen felszámolták!


De te híreket se nézel!

máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De hogy bizonyítsak;


[link]


[link]


Több nőt is bántalmazott a népligeti gyilkos

HH


De még sorozatgyilkos is volt a Népligetnél;


[link]


"Holttest a Népligetben - Sorozatgyilkos végzett a nővel és a soroksári futóval is?

Összehasonlítják"

máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
#7 jó aláírom, este nem járkáltam a ligetben… a metrótól 5 perc sétára laktam a népligetben. Aláírom, voltak azért arcok az aluljáróban… de a blaha mérföldekkel rosszabb. A 8. Kerületben meg vannak részek amik élhetőbbek mint a teljes belváros.
máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9.

Igen ha a "fenszi" részén laksz a 8- nak!


Kezdik kiszorítani a 8. Kerületből a cigányokat ,de azért még ne sétálj rendőri kíséret nélkül az Orczi téren estefelé!

máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!