Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy tolvajt vagy orvgazdát...

Ha egy tolvajt vagy orvgazdát meglopnak akkor ők ugyanúgy rendőrt hívnak?

Figyelt kérdés
Nem tervezek természetesen ilyet. Nem is ismerek nyilvan senkit aki az lenne. Csak érdekel hogy a bűnözőknek milyen erkölcsi kódexe van ilyen esetre vagy mit csinálnak.
febr. 11. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Orgazda

Orvgyilkos.


2021. január 1-jével. A tényállási elemek a pénzmosásba integrálódtak. Az eddig orgazdaságnak nevezett cselekmények továbbra is büntetendők, de ettől fogva ezeket nem orgazdaságnak nevezzük, hanem a pénzmosás bizonyos tényállásának.

febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert akkor képbe kerülnének a rendőrségen. Ilyenkor szokták maguk intézni a problémát.
febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Justinianus ***** válasza:

Igen, a tolvajt is megilleti a birtokvédelem. Tehát ha a Széll Kálmán téren ellopják tőlem a mobilt, amit előtte Újpalotán loptam, mehetek a rendőrségre.

Sőt, ha két szemfüles járőr utánafut, és elkapja azt, aki kitépte a kezemből, akkor visszaadják nekem a "mobilomat".

febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kivéve ha egyébként pl körözött az illető nem?
febr. 11. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Most ez megint olyan, hogy biztos volt már rá példa.


Nézd meg azokat a kreténeket, akik rendőrt hívnak mert kamu drogot adtak el nekik. Szerintem teljesen ugyan az. Látod van példa erre is.

febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!