Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mikor, és miért csalódtál a...

Mikor, és miért csalódtál a rendőrökben?

Figyelt kérdés

Ha valakinek jó tapasztalata volt velük, azt is szívesen várom.

Illetve szeretnék mindenkit megkérni a tiszteletteljes kommunikációra, mert tudom, hogy ez picit “forró” téma.



2022. nov. 3. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Sok jó benyomásom van róla, de volt eset is mikor csalódtam bennük, vagyis inkább a törvényben. A ház előtt a kocsim szélvédőjét bedobta valaki hátha talál benne valami értéket. Kamerafelvétel volt róla, elkaptam a gyereket kihívtam a rendőröket. Megállapították hogy az okozott kár nem haladja meg a bűncselekményi értékhatárt így nem lesz helyszínelés, a gyerek meg olyan részeg volt hogy ki sem lehetett hallgatni. Így hoppon maradtam az meg szabadon távozott. Akkor bántam hogy kihívtam a rendőröket, talán jobb lett volna egy hatalmas gyomrossal megkínálni emberünket.
2022. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem nagyon talalkoztam normalis rendorrel pedig nem vagyok az a szabalyszego figura. Sajat hazam elott 10 ezer forintra buntettek mert elvileg rosszul parkoltam (bent parkoltam az arkomban es nem ert ra a kerek az uttestre na mind1). Csak engem buntettek meg holott az utcaban mindenki igy csinalja.

Masik eset ejszaka mentunk hazafele a csaladdal es egy idiota ukran tulhamar huzta vissza a kocsit es eltalalt minket is. A rendorok kb a szankba szrtak hogy minek kellett ki jonniuk este meg miert nem kertunk toluk penzt mert hogy most nekik ezt dokumentalni kell meg ilyenek (ja amugy 50 perc voltcmire kieertek pedig 5 percre volt a rendorfokapitanysag).

3. Eset ami nem velem tortent de szemtanuja voltam hogy egy gyerek a sajat anyjat verte (paraszt bocsi de ezt muszaj kiemelneml) kimentek a rendorok es leszartak az egeszet. Ugyan azok a rendorok meg letartoztattak egy 15 eves cigany gyereket mert azt hittek drog van nala pedig csak cukorka volt. Mindenki elott letepertek ot a foldre ki pakoltattak a zsebeit es bevittek fogdara mert utana meg ot akartak megbuntetni hogy felrevezette a rendoroket (utolag beszeltem a sraccal).

Jo nem nagyon tortent talan 1x mikor Sopronban voltam es a gps miatt befordultam egy behajtani tilosba ott megbuntetett 30 ezerre de cserebe elvezetett az uticelomig ahova menni akartam. Az rendes volt tole.

2022. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Jaj, ugyan mar (21:13), azok a jo rendorok, akik a ciganyokat cseszegetik. 😂 Bar felenk is igy volna. Kevesebb lenne a bunozes. A magyarok elvolnanak szepen, a ciganyok meg undoritoan viselkednek.
2022. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom senkivel se aki normalis. Az teny es valo hogy rengeteg cigany gusztustalan modon viselkedik de aki normalis azt ne cseszegessek mar van annak ugy is eleg baja.
2022. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van rendes rendőr is DE! én még nem láttam olyat.

Sértettként volt dolgom velük.

Konkrétan telefonon személyleírást, nevet, milyen ruhába van, merre menekült, stb éppen csak gps kordinátákat nem adtam meg és futni hagyták a bűnelkövetőt.

Megvárták amíg eltünteti a bizonyítékokat és 10! nap múlva levélben értesítették fáradjon be.

A kerítésem vágásai a kezén addigra kb begyógyultak és azt mondta a sajtreszelőn húzta le a kezét. A kerítés vizsgálata abból állt az egyik ránézett és közölte a vérnyomok felett nincs rögzíthető nyom!!!!!

Mikor rámutattam a vérfoltra még ő üvöltött le ne oktassam ki a munkájáról nem értek hozzá. Végig rettenetesen bunkók és lekezelőek voltak.


Bizonyíték hiányában megszüntették a nyomozást.

2022. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

#5 attól hogy te hülye vagy, még nem kéne hangoztatnod is. A kerítítés vacak nyomhordozó. Azt hiába porozzák, vagy fólizzák nem lesz rajta értékelhető nyom. A vérrel meg nem fognak semmit kezdeni, mert egy dns vizsgálat kb 900ezer ft.

Gondolom az okozott kár az nudli, attól bűncselekmény a gondolom lopás mert megvágta a kerítést is és így lesz dolog elleni erőszak…

2. Esnek meg mondom hogy azt hiszed hogy a rendőr bent üldögél a kapitányságon és arra vár mikor küldik? Biztos kiosztottalak volna énis hogy miért nem intézted el egy betétlappal. Személyi sérülés nem történt így indokolatlan a rendőri intézkedés.

Szóval amit ideokádtatok egyikben sincsen semmi szakmaiatlan vagy törvénysértő.

2022. nov. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 árokpart ***** válasza:
46%
6-os Attól még, hogy tudatlan volt még lehettek volna vele intelligensek.
2022. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen mert az ilyenek is olyan marha intelligensek szoktak lenni. Mindenkivel úgy beszél a rendőr ahogy az áll hozzájuk.
2022. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6/8


5-ös vagyok.


Igen rettentő buta vagyok, a nyomrögzítés és egy vércsoport összehasonlítás 900 000 forint... JA az nem az.

Tudod ha már egyezik a vércsoport akkor be lehet ijeszteni hogy 900 000 et is le kell ülnie ha nem vallja be mert kifizettem volna megelőlegezve.

Sokadszor tört be, szerinted viccből fizetnék ki ennyi pénzt is ?


Igazad van a törvénytisztelő adófizető aki még állná is a vizsgálatot nem ér annyit mint a sorozatos betörő lelki békéje.

2022. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Cseszheted. Azthiszed érdekli? Oszd el napi 5000el az a 9 kilót. Az 180 nap. Kb 6 hónap a büntetése pluszba.

Olyan meg nincs hogy vércsoport összehasonlítás. NSZKK genetikus szakértője végzi el a vizsgálatot és kész. A rendőrségnek semmilyen ráhatása nincsen.

Kijön hogy bumm nem az, hiába akarod te kifizetni, megszüntetés esetén a bűnügyi költséget az állam viseli. Benne van az eljárási törvényben.

Ha el is ítélik, akár üzletszerűen x eseménnyel, ahányszor lopott nálad, feljelentést is tettél és el is rendelték a nyomozást, úgy is kb 0-4 évig mozog a büntetése. És akkor erősen függ a lopással okozott kártól, meg hogy melyik esemény mennyire bizonyítható. Találtál vérnyomot most, oké. Mi van a többi esettel? Ott mi van?

2022. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!