Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha ideiglenes hivatalból...

TheCilOo98 kérdése:

Ha ideiglenes hivatalból kivonták a forgalomból az autóm, mert nem fizettem be egy bírságot, amiről nem tudtam mert már nem ott lakom ahol a lakcímem van, és kifizettem a bírságot, hány nap múlva fogják vissza helyezni forgalomba az autót?

Figyelt kérdés
Teljesen az én hibám, tudom, de utánna jártam és kiderült hogy gyorshajtás volt nem fizettem be ezért lett kivonva, egyből kifizettem miután megtudtam, ez két munkanapja volt, nagyjából hány nap még mire vissza kapom, mert kormányablaknál 1-2 napot mondták.

2022. nov. 2. 10:00
 1/2 MDaniel98 ***** válasza:
Kb. annyi, igen.
2022. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok mint a kérdező, annyi kérdésem lenne, hogy a köztes időben (amíg a rendrőség értesíti a kormányablakot hogy a bírság be lett fizettve) addig mindenképp le kell adnom a forgalmit és a rendszámtáblát, vagy már ne? Egy napon belül jár le az 5 nap amit a leadásra adotak.
máj. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!