Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A tescohoz közeli virágosnál...

A tescohoz közeli virágosnál véletlen eltörtem egy törékeny sz@rt. A videófelvételek alapján megkereshetnek, úgy h sose szoktam arra menni? Mennyi a bünti? Visszamenjek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 27. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Bazz szerinted egy 700 forintos szar miatt majd a rendőrök fognak téged keresni?

Meg videókat elemezni?

Amúgy menj vissza, fizesd ki.

Ennyiért ne add el magad.

2022. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

12.

Nem csak becsületesebb akar lenni,mint te

2022. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez rongálás szabálysértés. Max 60 nap elzárást kaphatsz.

2012. évi II. törvény a szabálysértések, szabálysértési nyilvántartásról.

Menj be a rendőrségre, valld be, az enyhítő körülmény.

Így talán a bírósági titkár nem szab ki elzárást csak esetleg 20.000 ft pénzbírság+kötelez a 799 ft kár megfizetésre polgári per útján.

2022. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

....hát inkább ne mentem volna vissza...

azt akarták beetetni velem h az 30 000ft-ba kerül egy olyan gömb. én mutattam h az túl nagy méretű s mutattam amit én néztem stb.



amúgy véletlen volt s nem szándékos. tehát nem hiszem h ez rongálás.


én csak 1000 ft adtam. vagy feljelentenek vagy sem. de akkor sem ér az 30 000ft ot.

2022. okt. 28. 09:00
 15/17 A kérdező kommentje:

szerintem más is eltörte volna véletlenül, mert annyira felpakolnak mindent egymás hegyén hátán és az áruk sincs sehol. de úgysem tanúlnak ebből. de én igen. sohase megyek be ilyen helyre.



az a szökő sz@r is úgy volt h túl szorosan volt kettő egymás. ráadásúl nem egymás mellett, hanem egymás elött, hátúl.mindkettő beüzemelve, vízzel és nem volt becsomagolva. ha annyira rendoroznrk ezt tudom mondani.

2022. okt. 28. 09:05
 16/17 anonim ***** válasza:

Szarjál rá.

Egyébként tipikus példája annak, hogy jófej akartál lenni, aztán erre le akar húzni.

2022. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha sokallod döntse el egy bíró hogy mi van
2022. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!