Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kormányhivatalban igazolvány...

Kormányhivatalban igazolvány igénylésekor, tehát diákigazolvány vagy személyigazolvány igénylésekor látják a rendszerben ha egy személyt pl. köröznek?

Figyelt kérdés
Vitatkozunk csoporttársaimmal ezen, szerintem nem látják a hivatalban.
2022. szept. 16. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Igen

Ha visszavonnak egy igazolványt annak száma alapján azonnal feldobja a rendszer ha valami gond van vele. Hiszen oka van annak ha az ember új igazolványt akar csináltatni.

2022. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenki látja a körözési listát.
2022. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vadonatúj igazolvány lenne, pl. diákigazolvány csak hogy egy példát írjak.
2022. szept. 16. 09:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha vadonatúj az igazolvány akkor hogyan lehetne köröztetve? Miért találsz ki hülyeséget?
2022. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A személy lehet köröztetve. És a kérdés igen jó. Logikus lenne, hogy igen, de hogy van-e a kormányablak és a rendőrség szerverei közt kapcsolat? Hát jó kérdés.
2022. szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem érted? Azt a kérdést kaptuk, hogy ha valaki igényel egy vadiúj pl. diákigazolványt vagy akármilyen igazolványt, és ha az igénylő pl. körözés alatt áll, azt láthatja-e a kormányhivatal az igényléskor?
2022. szept. 16. 10:03
 7/11 A kérdező kommentje:
4-esnek szántam a kérdést.
2022. szept. 16. 10:04
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 Így már értem.

Igen, látják.

Pont erre szolgál az hogy az egész rendszer online össze van kötve.

Nem feltétlen a kormányablakban fog megjelenni, hogy Kis Rozál a körözési listán van, szólni kell a zsaruknak, hanem a másik oldalon lesz jelzés a körözésnél, hogy Kis Rozál nevére éppen útlevelet akarnak csináltatni.

2022. szept. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is inkább erre a verzióra gondolok :)
2022. szept. 16. 10:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs összekötve a rendőrségi Robotzsaruval.

Mert mit is csinálna a kormányablak ügyintézője? Felhívja a 112-őt, vagy megnyom egy vészjelző gombot?

2022. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!