Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Till Tamással mi lett?

Till Tamással mi lett?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek? Szerintem emberkereskedelem áldozata lett, és szervezett bűnözés rabolta el, úgy, hogy abban a rendőrség is benne volt, ezért lett a pécsi magánnyomozó elhallgattatva, és ezért csak másfél év után hallgatták ki hazugságvizsgálóval az apát, hogy kizárják a családi a családi erőszakot, pedig rendszeresen jelentkezett a rendőrségen, mert csak a feleségnek volt alibije, és nem akarták, hogy az erőforrások erre a felesleges vonalra menjenek. Youtubeon Random legutóbbi videója róla szól, ha valakit érdekel. Kegyetlen.
2022. szept. 8. 02:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Random videójából nem derült ki számodra, hogy erre a kérdésre nincs válasz?
2022. szept. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
én is néztem azt a videót, szerintem pedofília lehet a háttérben
2022. szept. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Random videóját láttam én is, szerintem a spanyol megbízós elrablásos sztori a leghitelesebb.
2022. szept. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ki tudja mi lett vele? Sokszor azt sem vesszük észre, ami az orrunk elött van. Véleményem szerint ez helyi történet és sajnos már nem élhet. 31 éves lenne és nem gondolnám, hogy ne adna élet jelet magáról, ha élne.


Most sem meri kinyitni a száját az elhallgattatott magánynyomozó?

2022. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a spanyol pedofil megrendelő tűnik a legvalószínűbbnek. Ha nem így lenne, a helyi nehézfiú nem ment volna el a szülőkhöz előadni ezt a sztorit, mert minek. Ha ott elütötték volna, már meglenne a holtteste.
2022. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Ennél szarabb nincs.
2022. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a nyomozóval mi van. De valószínűleg sose fogjuk tőle hallani, hogy mi történt. Egyébként nem lehet kideríteni valahogy, hogy ki a nyomozó? Nagyon szívesen megkeresném és beszélnék vele négyszemközt. Bár valószínűleg nem mondana semmit, de akkor is
2022. szept. 8. 12:24
 8/12 anonim ***** válasza:
2022. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet, nem tudom
2022. szept. 8. 13:54
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi Lenne? Tavaly ő volt a házigazda az Oszkár-gála műsorában.
2022. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!