Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csaladom kilokott es egy...

Csaladom kilokott es egy ferfi prostituciora akar kenyszeriteni. Nincs senkim, menedekhazba mehetnek? Segitenenek nekem?

Figyelt kérdés

Van lehetoseg bantalmazottaknak es olyanoknak akiket prostituciora kenyszeritenek segitseget kerni egy szervezettol, es egy titkos menedekhazban segitenek elrejtozni, segitenek uj eletet kezdeni.

De vajon ez valoban igy van? Vagy csak helyet adnak ki tudja hol egy vilag vegi kis faluban es 10 en vannak egy hazban?


A csaladom engem kilokott, még itthon lakok de egyaltalan nem beszelek veluk, nincs munkam sem, nem is ettem 3 napja, nincs hova mennem nincs senkim.

Volt egy ferfi akivel talalkozgattam parszor, kiderult a vegen hogy felesege van, nem akarok vele foglalkozni es azota olyanokat ir hogyha nem megyek ki svajcba dolgozni neki, elmondja a csaladomnak hogy talalkozgattam vele mikozben felesege van

Ide jarkal este a hazhoz, es megall az autoval es csak ul a kocsiban, varja hogy ki menjek es szerintem el is rabolna engem

Ki sem merek menni a hazbol mert felek, dolgozni sem fogok tudni menni miatta

Senkim nincs, ismerosiem sincsenek, senkitol nem tudok menedeket kerni

Fel szeretnem keresni azt a szervezetet amit emlitettem az elejen, de nem tudom mi lenne ha elmennek egy olyan menedek hazba, es azt sem hogy egyaltalan segitenenk e nekem

Penzem sincs, max a kozeli varosba tudok be menni annyi van

Most vissza olvastam ezt az egeszet, es rajottem hogy nincs mas valasztasom csak segitseget kerni toluk


2022. aug. 31. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
6. Felhívtad már??
2022. szept. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!