Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rohamrendőrök közt nők is vannak?

Rohamrendőrök közt nők is vannak?

Figyelt kérdés
Mikor tüntetés van akkor ilyrn "rohamrendőrök" vagy minek nevezzem (felszerelt ruha, pajzs, stb) azok közt nők is vannak? Mert őszintén érdekes lenne ha 2006 tüntetés lenne és akkor nők is lennénej a rendőrök közt 😅😂😂

#rendőrség #tüntetés #rendészet #Police #Fegyvereserők #Rohamrendőrség
2022. aug. 11. 07:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Nehéz elképzelnem 😅
2022. aug. 11. 07:53
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
még transzfesztiták is magassarkuban....amugy meg szerintem nőnek nem szabadna rendőrnek lennie....szerintetek majd a cigányok megijednek 35kilos 18éves lánytol? még jol meg is bass*ák....
2022. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Készenléti rendőrség, csapaterő \ csapatszolgálat a neve. (Nem rohamrendőr) :)


És igen, természetesen lehet nő is, ha jó a fizikuma.

De a sorfaloszlopban ha jobban megfigyeled, vannak pajzs nélküli rendőrök is, akik arra ügyelnek, hogy alakzatok jól sorakozzanak, egyenes vonalban álljanak, ne lógjon ki senkit és ne maradjon le senki. Ők az ún "kisparancsnokok", akik 4-6 emberért felelnek.


Aztán lehetnek rajparancsnokok is, akik 6-9 emberért felelnek.


Ezek a parancsnokok mind-mind ott vannak a sorfalnál! Csak pajzs nélkül, mint már mondtam.


Amúgy a határon is ugyanebben a testpáncélban szoktak lenni a rendőrök. Természetesen rendőrnők is, hiszen ez is munkaeszköznek számít, használni kell.

2022. aug. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak. Emlékszem láttam egy felvételt ahogy egy nő oda is szólt neki, hogy "maga is inkább a családjánál lenne" a rendőr csaj meg visszaszólt, hogy "ha maga nem lenne itt akkor velük lehetnék".
2022. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
A nők a legalkalmasabbak ilyen munkára, hiszen nekik állandóan rohamuk van.
2022. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ruházat átvizsgálást ki végez el egy nő tüntetőn? Egy férfi rendőr? Persze hogy vannak nők a rendőrségnél mindenhol, nem is kevesen.
2022. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
#6: Jogos, én a múltkor nőnek vallottam magam, és 23 szőke bombázó túrta végig a seggemet egy fél napon keresztül. Megyek holnap is...
2022. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7 - meséld el azt is, mikor beléd döfték a gumibotot és meghágtak vele mind a 23-an. Érthető hogy sietsz holnap is.
2022. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!