Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy elítéltnek megjön a...

Ha egy elítéltnek megjön a behívó a börtönbe, azután van még rá esély, hogy intézzen valamit, hivatalosan, hogy valahogy úgy történjen, hogy mégsem kell bemenni?

Figyelt kérdés
Hanem kap majd levelet, hogy bevonulási kötelezettségének nem kell eleget tennie, majd kap másik behívót.

2022. aug. 5. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs 🤣
2022. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem megmondtam, hogy húzzál aludni?!
2022. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bűnözni.
2022. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Levike…
2022. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak mert ha az ügyeim jogerőre emelkednek, nehogy letöltendőt kapjak, mert ha nem azonnali foganatbavétel lesz, ami szerintem kizárt, mert nem súlyos a cselekményem, akkor behivót kapok.


Ha meglesz a jogerő, kérek halasztást ami 3 hónap és aztán, ha megjön a behívó, akkor írok a bíróságnak egy kérelmet halasztás meghosszabbítása iránt, leirom, h sívbeteg vagyok, melkas fájdalom van és a kardiológiai leletem, és egyéb leletem csatom és valszeg a bíró orvosszakértőt fog kirendelni, és szakvélemény alapján állapítja meg a bíró, hogy engedèlyez további halasztást vagy nem. Viszont ilyenkor függőbe teszik a szabadság végrehajtását és erröl tájékoztatják a bvop-t, akik küldenek levelet, hogy a korábban kiadott behívói időpontban nem kell megjelennem a bv-ben, hanem az orvosszakértői döntés után ha nem is kapok halasztást, majd új behivót kapok későbbre. Ez is egy kis halogatás.


Amúgy hogy néz ki egy börtön behívó?


Nézegettem neten de nincs róla semmi minta sem.


Amúgy felhívásnak hívják, mert a bv.tv szerint.


Meg a leírtakat onnan tudom, hogy àtolvasgattam a bv.tv-t és ilyen van, amit fentebb irtam.

2022. aug. 5. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nálad nem lesz levike. Mindenki unja már a kis játékaidT meg halasztgatásod. Irány Márianosztra.
2022. aug. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!