Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megkaphatom a bíróságon ezt a...

Megkaphatom a bíróságon ezt a kérdést/választ?

Figyelt kérdés

Van egy büntetőper a nyakamban, első fokon januárban 1 év 6 hó letöltendő börtönt kaptam. Viszem ám a beadványokat rendesen befelé a bíróságra. A Debreceni Járásbíróságra e hét kedden, szerdán, pénteken is voltam az ügybe személyesen beadványt vinni a büntető-lajstrom irodába.


Holnap megint megyek, mert nekem érdekem hogy húzzam az ügyet, viszek be beadványt.



Tekintettel arra, hogy a kezelőirodában is megismernek már, meg a biztonsági portás, aki a bejáratnál van, a fémérzékelő szerkezetnél.


Kezdem már szégyellni, hogy egy hét lefolyása alatt 4x megyek oda.


Szerintetek holnap megmondják nekem az irodába, hogy "Hány beadványt hoz már maga be?" vagy valamit mostmár mondanak holnap, vagy ettől nem kell tartanom, mert ha ügyfélfogadási időben megyek, nekik el kell járni és ha minden nap beadványt, viszek, akkor minden nap? Fognak valamit mondani?


Lassan kezd az arcomról égni a bőrpír, mikor már megyek befele, hogy Na megint jön már...



2022. júl. 31. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan kellene tudnunk nem látunk a fejükbe.

Azért égne le az arcodról a bőrpír amiért már megint itt traktálod az embereket a hülyeségeiddel.

Unalmas vagy Levike.

2022. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Elvileg ök nem mondhatnak vagy minősithetnek senkit, ahogy írtad, nekik az a dolguk, hogy ügyfélfogadási idöbe, aki jön azt fogadják és át vegyék töle az iratokat. Hidd el nem te vagy az egyetlen aki hetente többször is megfordul ott, ilyen olyan beadványokkal!
2022. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Égjen is az arcod, ha a hülye beadványaiddal akarod húzni a börtönt.
2022. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azthiszed ilyen hülye beadványokkal húzhatod a jogeros itéletet levike? Iratmegsemmisitobe megy az csak :D de nyugodtan jarkalj csak befele
2022. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mert mit csináltál?
2022. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Üzletszerűen elkövetett lopás bűntette #5
2022. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4 Ügyészasszony!

Idézek a legelső mondatodból:


"Azthiszed ilyen hülye beadványokkal húzhatod a jogeros itéletet levike?"


Nem. Én nem hiszek semmit. Tudod én miben hiszek? Avagy KIBEN hiszek?

A Jóistenben és Jészus Krisztusban.

2022. júl. 31. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Levike, te szabadlábon?

Azt hittem már régen bent vagy.

2022. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hinni az Istenben kell meg az Úr-Jézus Krisztusban!
2022. júl. 31. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!