Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elképzelhető hogy hamarosan...

Elképzelhető hogy hamarosan komolyan meg fogják emelni a rendvédelmi dolgozók bérét?

Figyelt kérdés
Most jelentkeztem a 10 hónapos rendőr járőr képzésre. A kapitányságon az ügyintéző rendőrasszony szerint sokkal többen szerelnek le, mint ahányan "felszerelnek". Lehetséges hogy komoly emelés lesz bérügyileg?
2022. júl. 18. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Lesz, mert muszáj megvédeniük a fideszt...
2022. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Muszáj vagy ők is átállnak a tüntetők oldalára.
2022. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hova emeljék már feljebb? Így is minden pénz rájuk megy, aztán ha szüksége van rájuk az embernek elhajtják a fenébe.
2022. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy hajtottak el?
2022. júl. 18. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Pl? A bankkártya adataim bentmaradtak egy játék fiókjában, amit feltörtek és leemeltek a számlámról 100.000 Ftot. Elmentem a rendőrségre feljelentést tenni, mert anélkül a bank sem állt volna szóba velem. A nyomozó úgy indított: minek jöttem én ide? Oké. Végig annyira sértődött és lekezelő volt, még én éreztem magam kellemetlenül, hogy oda mertem menni a problémámmal. Aztán én a kezembe vettem az ügyet, leveleztem a szolgáltatóval, annyi lett volna csak a dolga a nyomozónak, hogy kikéri az IP címet, amiről beléptek a fiókomba. De nem kérte ki, helyette inkább küldtek egy papírt, hogy nyomozás lezárva, a felderítés nem hozott eredményt.
2022. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsémre a bank visszaszerezte a pénzem. Az elkövető meg gondolom azóta is éli világát.
2022. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, de ez egy nyomozó volt aki szarik bele a munkájába. Nem egy "kisrendőr" aki az utcán van és bejelentésre megy pl.
2022. júl. 19. 07:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Ők is ugyanolyanok. Nem kell őket sajnálni.
2022. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Ők is ugyanolyanok. Nem kell őket sajnálni."


?? Ki sajnálja őket? Azért mert felhívom rá a figyelmed hogy egy ekkora állami apparátusnál nem mindegy hogy pontoson kikre haragszol, milyen munkakörű emberekkel van/volt problémád azzal én most sajnálom őket?


Ez olyan mintha azt mondanád szar a pláza meg jegyszedők is meg a török telefon árusok és a műköröm építők is asszák meg mert neked nem tetszett a film a cinema cityben

2022. júl. 19. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!