Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 90-es években FBI elől elszökö...

90-es években FBI elől elszökött John Ruffo történetét bárki elhiszi, hogy még mindig élhet?! (tavalyi dokumentumfilm róla)

Figyelt kérdés

3 részes sorozat neten, úgy beszélnek róla, mintha bujkálna valahol, és hogy ők a bénák, vagy Ruffo nagyon ügyes, hogy így meg tudja tenni. Nem csak egy átlagos csaló, aki 300 millió dollárt nem fizetett vissza, hanem a 3. részre kiderül, hogy az FBI embere lehetett, sőt, akár a kémkedős vagy maffiás szál sem teljesen hülyeség.

Mindezek alapján tényleg el kéne hinnem, hogy csak úgy megúszta, és álnéven éldegél valahol? :D Szerintem simán eltették láb alól, de úgy bárki.


2022. júl. 9. 11:29
 1/3 MDaniel98 ***** válasza:
Hát nem tudom. Biztosat nyilván senki sem tud állítani az ügyben, de ha ennyi pénzt ellopott, akkor abból azért futhatja arra is, hogy egy senki által nem ellenőrzött kicsi szigeten éldegéljen, ás ne nagyon akadjanak a nyomára. Ha valamelyik szolgálat kilőtte volna, azzal szerintem z ügy közismertségére és súlyosságára való tekintettel valahol eldicsekedtek volna.
2022. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha a maffia ásta el egy texasi sivatagban, kinek dicsekedjenek vele?
2022. júl. 18. 11:39
 3/3 MDaniel98 ***** válasza:
Ebben az esetben így járt, de legalább nem fog több kárt okozni.
2022. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!