Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A szegedi rendőrök mit gondoln...

A szegedi rendőrök mit gondolnak, hogy ha eddig nem bírtak lecsukatni majd egyszer csoda történik és sikerül?

Figyelt kérdés

Volt ugye olyan, hogy a Bíróságon elvertem a 2 értelmi szerzőt... azért se sikerült lófaxt se kihajtaniuk, akkor isten tudja hány ügyben nyomozgatnak utánam más településeken, nincs eredmény.


Közben Szegeden elburjánzott a bűnözés, volt olyan aki legálisan tartott fegyverrel lőtt le 2 embert meg rengeteg verekedés, dílerkedés történt Szegeden... az állományuk is fogy rendesen, de az ügyészség, rendőrség a végsőkig nyomoz utánam...


Mit gondolnak, ha 5 év alatt nem sikerült érdemi bizonyítékot szerezni ellenem, akkor majd vmikor csoda történik és sikerül?


2022. júl. 2. 07:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Jaah és hogy megválaszoljam a saját kérdésem, ez a hadjárat ellenem addig fog tartani amíg a rendőrkapitány le nem bukik az egyéb stiklijei miatt és le nem váljták...
2022. júl. 2. 11:03
 12/23 anonim ***** válasza:
Még mindig nem érted amit mondunk. Igen, nem vagy bűnöző. Hanem egy egyszerű félnótás, akár csak Levike.
2022. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Te sem szeded rendesen a gyógyszereidet akár csak Levike....
2022. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Levikét lecsukták? Erről lemaradtam.
2022. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#14 Mi is csak onnan tudjuk hogy egy ideje nincs már olyan tipikusan Levikés hülye kérdés az oldalon.
2022. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én azért elvárnám tőle, hogy írjon ide, mielőtt börtönbe megy.
2022. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nah csak hogy erre is reagáljak...


A túlbuzgó ügyészség annak ellenére, hogy az ügy eleje óta tudja, hogy bukja a pert, csináltatott egy elmeszakértői vizsgálatot ami megállapította, hogy mentálisan semmi bajom!

Most ott a tart a dolog, hogy nem mer vádat emelni mert nem tudni, hogy ki fizeti a keletkezett bűnügyi költséget ha bukja a pert...


Sztem inkább azok a félnótások akik bejárkálnak engem feljelenteni meg a nyomozók, ügyészek akik mindig utánam kajtatnak...

2022. júl. 2. 12:04
 18/23 anonim ***** válasza:
Cirkusz kell a népnek. Hát neked most megvan.
2022. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Csak ezzel a cirkusszal az a baj, hogy ennek a levét a szegedi lakosság egy része issza meg, akiket éppen kirabolnak, nem jut rendőr aki közbe lépjen mert utánam koslatnak más településeken...


De ennek úgy is vége, ha leváltják a Harkait, akkor utána mással lesznek elfoglalva...

2022. júl. 2. 14:16
 20/23 anonim ***** válasza:
Ki ez a gyogyós?
2022. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!