Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jövőre is indul ez a 10...

Jövőre is indul ez a 10 hónapos járőr képző?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék majd jelentkezni erre.

Van esélyem rá úgy, hogy hegek vannak a kezemen (régről)? Vagy teljesen kizáró ok? :/


2022. jún. 29. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hegek? Sérülés, baleset vagy öngyilkossági kísérlet?
2022. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én vágtam magam, de köze sem volt öngyilkossági kísérlethez ha ez számít. A csuklómon nem vágtam, nem akartam meghalni, csak feljebb. És már hiába tudom hogy barom voltam, nem tudok vele mit kezdeni
2022. jún. 29. 17:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Max megkérdezik a pszichón vagy eü -n. Már ha egyáltalán észreveszik.

Másrészt van egy elég hosszú pszichológiai alkalmassági, ami még józan ésszel is fárasztó.

Nem lehetetlen, de nehéz csalni rajta, látszik, ha kamuzni próbálsz, 3-5 óra múlva már az agyad sem fog úgy, mint az elején. A számítógép pedig értékel...


Indulni fog a képzés, persze.

De jól gondold meg: biztos neked való?

2022. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg észre veszik. Nem befolyásolja ennek ténye a felvételt?
2022. jún. 29. 18:03
 5/11 A kérdező kommentje:

"De jól gondold meg: biztos neked való?"

Ezzel mire célzol? Már nagyon sokat változtam.

2022. jún. 29. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:

"Max megkérdezik a pszichón vagy eü -n. Már ha egyáltalán észreveszik."


Ha nem tudod behazudni hogy balesetben sérültél meg, akkor kifaggat a pszichológus.


A több órás tesztet sem viccből írtam. Végig olyan kérdések vannak, hogy "elégedett vagy-e magaddal", "előfordul hogy bántom magam" stb

Ezekre most nyilván NEM választ húzol be, de próbáld meg, hogy 5 órával később, mikor még mindig töltöd a tesztet a hülyébbnél hülyébb beugratós kérdéseket, és mikor a fenti kérdések lesznek újra és újra feltéve, csak már jól megcsűrve, átvitt értelemben stb.

Ezért nem ajánlják hogy csalj rajta, mert direkt nézik, hogy két egyforma kérdésre ugyanúgy válaszolsz-e a 10. kérdésnél, mint a 420. kérdésre.


Változtál, változtál.. persze, én elhiszem. Csak tudod vannak olyan alap tulajdonságok, amik egy idő után kijönnek ám.

Ha régebben ideggyenge voltál és nem bírod a nyomást, akkor ha nem is kiképzés alatt, de munka során már 100% hogy ki fog jönni.

Amúgy a suli sem egy leányálom. Még rosszabb is, mint az utcán.

Tele pszichopata, hatalommániás agresszív, buta 18 éves suttyókkal.

Kész csoda lesz, ha lőgyakorlaton nem lövöd le magad.

2022. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a nyers fogalmazásért, ez az igazság.
2022. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok és nem is voltam ideggyenge. Lehet annak tűnök ennyiből, de amúgy meglepődnél. És a barmokat is jól kezelem. Minden esetre meg fogom próbálni, veszteni valóm nincs.
2022. jún. 29. 18:26
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem zavar a nyers fogalmazás, sokkal őszintébb mintha finomkodnál
2022. jún. 29. 18:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Megpróbálni meg lehet. Sőt, a létszámhiány miatt még fogadni is mernék, hogy a pszichológus ránézés nélkül aláírja az anyagod.


Csak hát az egy dolog hogy felvesznek. A mentális dömping ezután következik.

2022. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!