Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr nyakán lehet tetoválás?

Rendőr nyakán lehet tetoválás?

Figyelt kérdés

Tudom, a tetkó téma a rendőrségen olyan, hogy valahol az se érdekli őket, ha az egész karja szét van varrva, máshol pedig már kizáró ok egy csuklón lévő 1 centis minta is.

Megyéje válogatja, ezt már vágom.


De olyan kérdésem lenne, hogy nyakon lévő tetoválással mi a helyzet? Ugyanúgy kezeli a legtoleránsabb megye is, mintha arcon lenne?


És most hivatásosok válaszára vagyok kíváncsi, mert olvasni én is tudok a netről, hogy "nem lehet ruházat alól kilógó tetoválás", de mégis egy csomó rendőrnek van színes karja, pont azért amit fentebb írtam. Csak érdekel, mi a helyzet a nyakon vagy fül mögött lévő mintákkal.


(Ja, és általános, egyszerű mintákra gondoljatok, ne önkényuralmi jelképekre meg ilyen marhaságokra.)


2022. jún. 21. 14:56
 1/6 anonim válasza:
89%
Manapság már igen.
2022. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem kellene engedni, hogy egy rendőrnek látható helyen tetoválása. Sem semmilyen más rendvédelmi dolgozónak. Imserek főtiszt tűzoltót, akinek a karján van, néha kilóg a rövidujjú inge alól. Szerintem nagyon komolytalanná tesz egy rendvédelmi dolgozót, pláne ha magasabb beosztásban/rendfokozatban van.
2022. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 miért tesz komolytalanná?


Érdekel, komolyan. Tetoválás ellenes vagy, vagy pedig csak hivatásosokon nem tetszik?


Hogy én is kicsit megnyíljak:

Van egy teljes lábszár tetkóm, amit eü-s időszakomból varrattam magamra egy barátom emlékére, aki balesetben halt meg. Fehér nadrág alól nem látszott ki, direkt úgy kértem a művészt.

Később lett egy felkar tetkóm amit egy elhunyt fiatal rendőr ismerősömért varrattam.

Ez sem látszik ki, de tervben van egy hát tetoválás, illetve nyakra lenne ideális a következő, csak utóbbit még át kell gondolnom.


Szóval hivatásosokon általában "hivatásos" tetkók szoktak lenni, nem unikornisok.

2022. jún. 22. 02:15
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja, van egy szétvarrt sebész haverom is. Köpeny alatt meg nem mondod ugye, és mégis nagyon normális és profi orvos.


Nyáron látni néha a karján, de aki csak azért nem megy hozzá, vagy azért nem veszi komolyan amit mond, mert van pár tetoválása, az nyugodtan menjen valami henteshez ;)

2022. jún. 22. 02:18
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
#2-es vagyok. Nem vagyok tetkó ellenes, de szerintem egy rendőrre nem illik (sem más rendvédelmi dolgozóra).
2022. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A rendőr is csak ember.
2022. jún. 22. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!