Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A zaklatásos ügyek felderítése...

A zaklatásos ügyek felderítése Szegeden ilyen sok prémiummal járhat?

Figyelt kérdés

A szegedi rendőrség ellenem évek óta folytat nyomozást zaklatásos vagy ahhoz hasonló ügyekben... hivatalosan 1 ügyben lettem meggyanúsítva, de tudomásom van róla, hogy több ügyben nyomoznak utánam, sokszor kiutazgatnak tanú kihallgatásokra a Szeged környéki településekre...


Mindeközben több súlyosabb bűncselekmény történt Szegeden, pl. a Széchenyi téri verekedés (ebben pont a feljelenőim az elkövetők), az őrült gyógyszerész esete tavaly nyár elején vagy a legutóbbi zenész verése a Hungi előtt...


Elgondolkodtam, hogy a rendőrök fizetése mellé kaphatnak vmiféle périmumot mint a gyárakban? Arra gondolok, hogy különböző ügycsoportokért több prémium járhat mint másokért? A zaklatásért járhat a legtöbb?


Vagy ez személyes bosszú lehet azért, hogy 2 bűnözőt megvertem a Bíróságon 2018-ban??


2022. jún. 11. 15:46
 1/4 MDaniel98 ***** válasza:
Nem kapnak semmiféle prémiumot azt pedig tényleg nem hiszem, hogy személyes bosszú vezérelné őket irányodban.
2022. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, már nekik is ki van a tökük hogy a piti ügyeiddel kell foglalkozniuk.
2022. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nekik ,,kell" nyomozni?


Ki kérte, hogy a kamu email miatt beráncigáljanak 2018-ban a Bíróságra?

Már előtte is, hónapok óta fenyegetve voltam és csodálkoztak, hogy megvertem Őket??


Vagy azóta is felgyújtották a házam, az ,,új" lakhelyemen meg ki kérte, hogy a Szegedi Rendőrség rám törje az ajtót??


Ez az egész histori a hatóságok faxságai miatt tart már évek óta! Még 2017-ben rövidre lehetett volna ezt zárni, de a Szegedi Rendőrség meg Ügyészség inkább úgy döntött, hogy adják alájuk a lovat!

2022. jún. 19. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Jólvan zaklató úr
2022. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!