Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez szerintetek zaklatasnak...

Ez szerintetek zaklatasnak minosul?

Figyelt kérdés

Volt egy baratnom akivel minden ok volt. Beszeltunk messengeren szemelyesen is telon is.

Mivel sokst taliztunk es mindig felvette a telot higy eppen mikor talizunk.

Multhet ota egyaltalsn nem vette fel. Azt hittem valami baja van mert nem irt mai napig semmit.

Majd egesz heten nem vette fel nekem, ugyhogy mar aggodva kerestem ot. Majd elmentem a lakasahoz neki is van kulon lakasa de meg nem koltoztunk ossze. Nem nyitott ajtot.

Majd tegnap kozolte hogy feljelentett zaklatasert es hogy ne keressem.

Majdnem szivinfarktust kaptam.

Nem mondta nwm irta meg az okat hogy mi a baja velem sisem veszekedtunk, en ledig nem azert kerestem ezerszer meg zaklatni akartam volna csak mi az mar ha mar egy pár voltunk hogy nem veszi fel a telot.


2022. jún. 7. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha csak ennyi, akkor kiröhögik a rendőrségen.


De biztos nem hagytál ki semmit? Ez így fura...

2022. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hagytam ki semmit. Messengeres uzenetek is megvannak 1 hete nem is olvassa oket. Tehat ha nem ir nem hiv semmit korabban meg mondta majd beszelunk. Majd kozli smsben 1 het aggodas utan hogy feljelentett zaklatasert mikozben nem irt olyat hogy nem kivancsi ram.
2022. jún. 7. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég ocsmány lerázása a partnernek, feltéve, hogy minden úgy van ahogy írtad.

Talán nincs is undorítóbb módszer a szakításra amikor kétségek közt otthagynak valakit Felejtsd el, nincs mit tenni akármilyen nehéz is lesz. Ennyi volt.

2022. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Innentől kezdve valóban zaklatásnak minősül ha tovább keresed.

Sms-ben közölte, elég durván.


Viszont az eddigi cselekedeteid, az aggódas nem minősül bűncselekménynek

2022. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelentsen csak fel zaklatásért, majd a rendőrök megdorgálják a modoráért. Hogy ilyen tuskó legyen valaki...
2022. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!